Alıcı'dan Aysever'e: Esad'ı mehzepsel yakınlık nedeniyle savunuyorsun!

Alıcı'dan Aysever'e: Esad'ı mehzepsel yakınlık nedeniyle savunuyorsun!
CNN Türk ekranalarının yeni programı Dört Bir Taraf'ta Nagihan Alıcı, Engin Aysever'i Esad'ı etnik kökeni nedeniyle desteklediğini söyleyince ortalık karıştı!

elmahaber-Uğur Duyan

Nagihan Alıcı ve Engin Aysever, ilk günden birbirlerine girdiler! CNN Türk'ün yeni başalayan tartışma proramı Dört Bir Taraf'ın iki genç konuşmacısı, Nagihan Alıcı, programın tartışmanın seviyseini ilk günden çok aşağılara düşürdü.

Hükümetin Suriye polkitikasını savunmaya çalışan Alıcı'ya kartşı çıkan Aysever, Suriye'de yaşanan olayaların bir insanlık suçu olduğunu söylemesine karşın Nagihan Alıcı, Suriye lideri Beşar Esad ile Engin Aysever arasındaki öyle bağ kurduki izleyiciler ekran başında dondu kaldı.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Aysever'in Nusaybiyinli kökenli olduğu için Esad'la arasında bir etnik ve mehzepsel yakınlık olduğunu iddia eden Alıcı, Aysever'in bu nedenle Esad yönetimini savunduğu görüşünde bulundu. Bu itham karşısında Engin Aysever şok oldu ve Alıcı, nefret ve insalık suçu işlemkle suçlayıp, Alıcı'ya ırkçılık yapıyorsun dedi.

Nagihan Alıcı'nın Aysever ile Esad arasında kurduğu bu bağ akıllara Hüseyin Çelik'in CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile yine Beşer Esad arasında kurduğu mehzepsel yakınlık yakıştırmasını akıllara getirdi.

AKP Hükümeti ile arasını iyi tutan gazetecilerden Nagihan Alıcı'nın kurduğu bu cümleler gündeme tazaeliğini koruyan bu konuyu daha sıçak tutacağa benziyor! 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com