Alim Işık'tan paket eleştirisi

Alim Işık'tan paket eleştirisi
MHP Kütahya Milletvekili ve Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan demokratikleşme paketini eleştirdi.

Işık, sözde demokratikleşme paketinin halkın değil, sadece PKK’lılarla onların siyasi uzantısı olan BDP’lilerin beklentilerine cevap verdiğini söyledi. Demokratikleşme paketinde Türk milletinin olmadığını ifade eden Alim Işık, halkın beklentisi ve umutlarının bir kez daha boşa çıktığını söyledi. Milletin beklentisinden tamamen uzak olan paketin PKK dayatmalarının klasik, bildik ve ezberlenmiş bir yansıması olduğunu savunan Işık, şu ifadeleri kullandı:

“Özetlenecek olursa bu paket sözde demokratikleşme paketidir. 76 milyona sorulmadan, bu milletin temsilcilerinin hiçbirinin bilgisi, katkısı alınmadan sadece Sayın Başbakan, İmralı'daki terörist başı ve Kandil’deki terör örgütü liderlerinin bir araya gelerek uygulamaya koydukları bir paketten öteye geçememiştir. Milletimiz bunu mutlaka değerlendirecektir. Milletimizin vicdanı bu paketle bir kez daha kanamıştır. Umarım Meclis gündemine geldiği aşamada iktidar, kamuoyundan gelecek bu talepleri ve tepkileri dikkate alır, bazı konularda geri adım atarak milletin vicdanını kanatmaktan vazgeçer.” (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com