Alişan'dan Demet'e fotoğraf resti

Alişan'dan Demet'e fotoğraf resti
tv8 ekranlarında Böyle Bir Şey Var mı? programına konuk olan türkücü Alişan, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı.

Cengiz Semercioğlu'nun kendisine Demet Akalın ile aralarındaki kavgayı sorması üzerine konuyla ilgili açıklamada bulunan Alişan, son olarak Twitter'dan fotoğrafını yayınalayan Demet Akalın için 'Elinde ne kadar fotoğrafım varsa yayınlasın.' dedi.

Alişan, Cengiz Semercioğlu'na Demet Akalın, Çağla Şikel Altuğ ve Lerzan Mutlu ile yaşadığı kavgaları ve sonrasını şu sözlerle anlattı:

Demet'le kardeş gibiydik

“Bütün çevremi değiştirdim. Artık herkese dostum, kardeşim demeyeceğim. Biz Demet'le kardeş gibiydik. Allah yolunu açık etsin benim hakkımda her şeyi konuşabilir her şeyi diyebilir ama hiçbir şekilde konuşup cevap vermeyeceğim. Kendi programımda mecburen bana dediklerine cevap verdim. Ben zaten saçım için toz kullanıyorum. Bunu herkes biliyor. Böyle yaparak beni yaralamaya çalıştı. Elinde başka resim varsa onları da atabilir reklamımı yapmak istediği ya da onun reklamını yapmak istediği bir şey varsa yapsın.

Bir kahvenin kırk yıl hatırı var

Biz programda onun eski modacısını alınca herhalde ona sinirlendi ki onun hakkında hiçbir şey konuşmadık. Bu fotoğraf çekildiğinde onun yazlığındaydık. Kendisinin çektiği bir fotoğraf. Sonra bu fotoğrafı saklayıp 4 - 5 ay sonra tweet atması hoş değil. Benim şerefime haysiyetime laf etmediği sürece konuşmam. Bir kahvenin kırk yıl hatırı var derler. Ama bu yaşta böyle çocukça şeylerin yaşanması hoş değil.

Demet’e kim ne söylediyse böyle şeyler yapıyor. Allah korusun bunlar temizlenmesi zor şeyler namusuma şerefime haysiyetime adamlığıma bir şey demediği sürece ben cevap vermem. Ben bunu hiçbir yerde konuşmam ama kardeş gibi bir ilişkimiz vardı ve onun hatırına ben konuşmam. Benim annem Okan ve Demet’e yemek yapmıştır. Onun annesi bana yemek yapmıştır, birlikte yurtdışı seyahatlerine gittik, evlerimize girmiş çıkmışlığımız var. Artık bitmiş zaten bunu hakkında konuşmaya gerek yok”
dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com