Alkışlar Samet Aybaba'ya

Alkışlar Samet Aybaba'ya
Beşiktaş teknik direktörü Doğu’da (Van), Ege’de ve Trakya’da hazırlık maçı yapmak istediklerini söyledi.

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına Avusturya'da hazırlanıyor... Dün Samet Aybaba önce basın toplantısı düzenledi ardından da yönetici Ahmet Kavalcı ile birlikte gazetecilere yemek verdi. Haliyle konu transferler, yeni takımın nasıl olacağı ve benzeri konulardı. Ancak Samet Hoca'nın bir mesajı "Futbol asla yalnızca futbol değildir" sözünü pekiştirir şekilde toplumsaldı.

VAN'DA MAÇ YAPMAK İSTİYORUZ

Haberturk gazetesinin haberine göre; Aybaba, hazırlık kampı boyunca birçok yerde maç yapmak istediklerini ifade ederek bölgesel adresler de verdi: Trakya, Ege ve Doğu... Hocayı beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı, ama Van'la ilgili söyledikleri takdire şayandı... Aybaba "Özellikle depremin yaralarını sarmaya çalışan Van'da maç yapmak istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımız var. Rakip takım, konaklama sorunu yaşanabilir ancak biz bölge halkı için gerekirse çadırda bile yatabiliriz" dedi.

ÇARŞI AKLA GELDİ

Van konusunda Aybaba'nın sözleri geçen sezon ÇARŞI grubunun maalesef cezalandırılan yardımsever eylemlerini akla getirdi... Hatırlanacağı gibi sosyal konulara duyarlı, dünyada olup bitenleri yakından takip eden ve refleks gösteren taraftarlar, depremzedeler için F.Bahçe maçında atkılarını saha kenarına atmış ve bunları toplayıp Van'a yollamıştı. Ayrıca çeşitli erzak ve kırtasiye yardımları da gönderilmişti. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com