"Alkolden beyni sulanmış zevzek"

"Alkolden beyni sulanmış zevzek"
Kendisine yöneltilen eleştiriler ünlü sanatçıyı küplere bindirdi...

Şarkıcı Yeşim Salkım'ı Sabah gazetesinin Günaydın ekinde yazan magazin yazarı Mevlüt Tezel'ign "Ünlü Türk düşünürü Yeşim Salkım" başlıklı yazısı çıldırttı.

Salkım Mevlüt Tezel'e twitter'dan ağır ifadelerle topa tuttu.

İşte Mevlüt Tezel için yazdıkları:

*"Sana söylenecek söz çok da verecek cereme yok derdi anneannem... dünyadan bir haber Mevlüt Tezel sen gercekten ne is yapiyorsun yahu!

*"Okuduğunu bile anlamayan alkolden beyni sulanmış zevzek... "

*Kendini malesef gazeteci sanan bir zavallı

MEVLÜT TEZEL'İN YAZISINDA NE VARDI?
Yeşim Salkım hemen hemen her röportajında kendisiyle övünür... İnsanın kendisini sevmesi güzel tabii ama bunu abartmamak gerek. Eskiden "Hayatımı yazsam roman olur" tadında laflar eden Yeşim Hanım, Kadınca dergisine verdiği röportajda bu kez iyice coşmuş: "Çok zenginim çünkü biriktirdiğim hayat tecrübelerim var. Bugün bir kitap yazsam, hayatımı okullarda okutabilirler."
Bu nasıl bir megalomanlıktır?
Şimdi değişti mi bilmiyorum; bizim zamanımızda okullarda İbn-i Sina, Ali Kuşçu gibi Türk düşünürlerinin hayatları okutulurdu.

Yeşim Salkım'ın kucağında kızı Ada ve eşi Hakan Eratik ile birlikte poz verdiği bir aile röportajında eski eşi Hakan Uzan ve yasak aşk yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen'den bahsetmesi garibime gitti. "Hırslı olsam Hakan Uzan'dan çocuk yapardım" falan demiş... Yeşim Salkım gibi hayatı okullarda okutulacak derecede magazinsel tecrübelerle dolu bir ünlünün eşi olmanın dezavantajı da bu olsa gerek.

 


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com