Alkolden vücudu kilitlendi!

Alkolden vücudu kilitlendi!
Konya'da aşırı alkol alıp kaldırım üzerinde sızann adam, vücudu kilitlenmiş halde hastaneye kaldırıldı

Konya'da aşırı alkol alan 32 yaşındaki N.Ş, kaldırımın üzerinde sızdı. Alkol ve soğuk havanın etkisi ile vücudu kilitlenen N.Ş, ambulansla hastaneye kaldırılırken, 4 saat sonra uyanabildi

 Merkez Selçuklu İlçesi fuar otobüs duraklarında bulunan parkta saat 23.00 sıralarında aşırı derecede alkol alan N.Ş, kaldırımın üzerinde sızdı.

Yerde yatan ve yoldan geçenler tarafından fark edilen N.Ş, uyandırılmak istendi. Ancak alkol ve soğuk havanın etkisi ile vücudu kilitlenen, kolları ve ayaklarını oynatamayan adamın tepki vermemesi üzerine olay yerine polis ve 112 acil servis ekipleri çağırıldı.
 
Alkol komasına girdiği belirlenen N.Ş, sağlık ekiplerinin yaptığı muayene ardından ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Sedyeye konulurken cenin pozisyonundaki vücudunun hareket etmediği görülen adam, acil serviste gözlem altına alındı.

Şen, 4 saat sonunda uyanarak el ve ayaklarını haraket ettirmeye başladı. Aldığı aşırı alkolün etkisi ile komaya giren N.Ş'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com