Alkolün dozunu kaçıran Helin yere kapaklandı

Alkolün dozunu kaçıran Helin yere kapaklandı
Helin Avşar eğlenmeye gittiği barda alkolü fazla kaçırınca bir kaç kez yere kapaklandı.

Helin Avşar'ın önceki gece yaşadıkları ablası Hülya Avşar'ı hem çok kızdıracak hem de çok üzecek.

Helin Avşar önceki gece eğlenmeye gittiği barda alkolü fazla kaçırınca yürümekte bile zorlandı. Avşar kızının İmdadına yetişen vale, Avşar'ı kendi arabasıyla evine kadar bıraktı.

YERE KAPAKLANDI

Helin Avşar, önceki gece İstanbul'un ünlü mekanlarından biri olan Reina'daydı. Mekanda saatlerce eğlenen ve sabaha karşı buradan ayrılan Helin, birkaç kez yere kapaklandı.

Helin, gazetecilerin kapıda olduğunu öğrenince yarım saat onların gitmesini bekledi ama gazetecilerin mekandan ayrılmadığını görünce o da mekandan sarhoş haliyle ayrılmak zorunda kaldı.
Mekandan çıkan Helin Avşar ayakta bile durmakta zorlanınca, etrafındaki insanlar tarafından aracını kullanmasına izin verilmedi. Bu sebeple barın otoparkında araçları park etmekle sorumlu olan vale, Helin Avşarı evine kadar bıraktı.

'ABLAM BANA KIZMAZ, BEN GENÇ BİR KIZIM'

Fotoğraflarının bu halde çekilmemesini rica eden Helin Avşar mekanın valesi tarafından sağ salim evine kadar bırakıldı. Gazetecilerin, "Ablanız bu halinizi görse size ne der?" sorusuna ise serinkanlılıkla cevap veren Helin Avşar "Ablam bana kızmaz, ben genç bir kızım" dedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com