Allah'a şirk koşan AKP'li neyin kafasını yaşıyor?

Allah'a şirk koşan AKP'li neyin kafasını yaşıyor?
AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Başbakan Erdoğan için “Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. İşte bunun önünü kesmek istediler” dedi

Büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonları sonrası ciddi yaralar alan ve imajı zarar gören AKP Hükümeti, halkı aptal yerine koymaya devam ediyor.

AKP’li Milletvekili Fevai Arslan, Duzcetv’nin haberine göre bir skandala imza attı.

AKP’li Fevai Aslan’ın AKP politikası gereği, halkın zekasıyla alay ederek, dini duygularını yaralayan dünyada bir eşi benzeri daha olmayan ve İslam alemini ayağa kaldıracak türden büyük bir sapkınlığa imza attı.

Ev ve esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarına başlayan AKP, Düzce merkezde halkın dinlenme ve park ihtiyacını gideren İnönü Parkı’nın içinde bulunan Camlı Köşk’ü seçim çalışma bürosuna dönüştürerek, açılışını yaptı.

30 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlerin yalnızca bir başkanlık seçimi olmadığını söylerken, yerel seçimleri ülke seçimi olarak değerlendiren AKP’li Arslan’ın, Başbakan Erdoğan’ı “Dünya Lideri” olarak nitelendirdiği konuşması değil; ama sonradan konuşmasında geçen sözlerle AKP’lilerin halktan oy koparmak için nasıl akıl tutulmaları yaşadıklarını gösterdi. Skandal konuşmada Aslan:“Bu seçim ayrı bir seçim. Bu seçim AKP’nin belediye başkan seçimleri değil, bu seçim ülke seçimi, bu seçim vatan seçimi, bu seçim ülkenin demokrasisinin, kalkınmasının daha da ilerlemesini sağlayacak olan seçimdir. Türkiye olarak artık koşmaya başladık. İşte bu koşan arabanın tekerine bir şey sokma hedefi olanlarla karşılaştık. Bunun sebebi, Türkiye’nin Ortadoğu’da dünya ülkeleri arasına girmesini istememeleri. Çünkü başında öyle bir lider var ki dünya liderliği kabiliyetinde ve Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. İşte bunun önünü kesmek istediler.

Özellikle dış mihraklar. Türk halkı 2002′den bu yana bütün bunlara izin vermedi inşallah bundan sonra da izin vermeyecektir. Biz bundan Düzce olarak eminiz.”


AKP’li bir milletvekilinin gözünü bu kadar karartarak, oy uğruna, Türk Halkı’nı bu derece aptal yerine koyduğu, İslam dinine bu derece hakaret ederek sözde Müslümanlıklarının gerçek yüzünü de böylelikle göstermiş oldu. Gerçek Müslümanın,  Allah’ın vasıflarını bir kula yükleyerek şirk (Allah’a ortak koşmanın- eş tutmanın) en büyük günahlardan olduğunu bilmesi gerektiği gibi.

Allah’ın sıfatlarını bile bir faniye, yani Başbakan Erdoğan’a mal eden AKP’li Fevai Aslan’ın İslamiyet nutukları atarken, İslamiyet’i Türkiye, sanki son 11 yıllık AKP Hükümeti döneminde bulmuş tavırlarında bulunması, halkın zekası ve dini duygularının nasıl sömürülmeye çalışıldığını gösteren en utanç verici kanıt niteliğinde.

Unutulmaması gereken bir şeyi Başbakan Erdoğan’a yalakalıkta sınır tanımayanlara hatırlatmakta fayda var:

Allah bile, Hz. Muhammed’e yani İslam peygamberine asla kendi sıfatlarını yakıştırmamış, peygamber bile fani olduğunu tüm Müslümanlara söyleyerek herkese haddini bilmesi gerektiğini ta İslamiyet’in kabulünün ilk yıllarında belirtmişti.

Sene 2014 AKP Hükümeti, Türkiye’de iktidar ve sapkınlık almış başını gidiyor. (LAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com