Almadıkları kupa kalmadı

Almadıkları kupa kalmadı
Bu sezon bulduğu kupayı kaldıran Kütahya’nın Simav Anadolu Öğretmen Lisesi, sporda ilçenin gözdesi oldu.

Simav’da kaldırmadık kupa bırakmayan A.Ö.Lisesi elde ettiği seri başarılarından dolayı ilçede okullar arasında “Kupa Canavarı” ünvanına layık görüldü.

Simav’da Liseler arası erkeklerlerde voleybol, basketbol, futbol ve masa tenisi ile kızlarda voleybol müsabakalarında birincilik elde eden A.Ö.L, kupaların tamamını müzesine götürdü.

Simav A.Ö.L elde ettiği bu seri başarısından dolayı önümüzdeki günlerde Kütahya’da düzenlenecek il müsabakalarında Simav’ı temsil edecek.
Okul Müdürü Ahmet Kızılarslan, Simav’da elde ettikleri başarılarını Kütahya’da sürdürmek istediklerini bildirdi. Kızılarslan, “Voleybol, basketbol, futbol ve masa tenisinde elde ettiğimiz başarılarımızın tesadüfi olmadığını Kütahya’da da kanıtlamak istiyoruz. Bu yüzden öğretmen ve öğrencilerimiz çalışmalarına şimdiden başladı. Kütahya’daki karşılaşmalarda iddialıyız. Sporcularımızı, onları yetiştiren öğretmen arkadaşlarımı ve idarecilerimizi yürekten kutluyorum. Simav’daki kupaları müzemize koyduğumuz gibi Kütahya’dakileri de toplayıp müzemizi süslemek istiyoruz. 2014 sporda Simav A.Ö. Lisesi’nin yılı olacak” ifadelerini kullandı. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com