Alman Gazetesindn Türkçe Başlık!

Alman Gazetesindn Türkçe Başlık!
Alman basını, Almanya'nın Türkiye'yi 3-0 yendiği karşılaşmada, Mesut Özil'in Türk Milli Takımına attığı gole fazla sevinemediği konusunda ortak görüş belirtti.

 Alman basını, Almanya'nın Türkiye'yi 3-0 yendiği karşılaşmada, Mesut Özil'in Türk Milli Takımına attığı gole fazla sevinemediği konusunda ortak görüş belirtti.

ÜZÜLME TÜRKİYE
Bild gazetesinin internet sayfasında Türkçe olarak “Üzülme Türkiye” başlığıyla yer alan haberde, Olimpiyat stadında bulunan yaklaşık 40 bin Türk seyircinin ıslıkları nedeni ile Mesut Özil'in maça tutuk başladığı, ancak ikinci yarıda Dünya kupasındaki oyununu sergileyerek durumu 2-0 yapan golü attığı ifade edildi.

KISACA GÜLÜMSEDİ
Golü attıktan sonra Mesut'un sanki utandığı görüşüne yer verilen haberde, Mesut'un golden sonra kısaca bir gülümsediğini ve kollarını açmakla yetindiği kaydedildi.

DEPLASMAN ZAFERİ
Focus dergisinin internet sayfasında, “Almanya Berlin'de deplasman zaferini kutluyor” başlığıyla verilen haberde de, Alman Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw'ün, “Çok memnunum, takım inanılmaz bir irade sergiledi. Bu bizim için bir deplasman oyunuydu. Çok zorlu bir maçtı” şeklinde konuştuğu belirtildi.
 

ada_7.jpg
 

KLOSE'NİN ÇİFTE GOLÜ
“Der Spiegel” dergisinin internet sayfasında “Klose'nin çifte golü Türkiye'ye karşı zaferi garantiledi” başlığıyla verilen haberde, Mesut'un da golü attıktan sonra sanki sevinmek istemezmiş gibi davrandığı, bu nedenle kısaca gülümsediği, takım arkadaşlarının da kendisini kucakladığı ifade edildi.

TÜRK KÖKENLİ MESUT
Spor dergilerinden Kicker'in internet sayfasında da, “Üst direk, direk, Klose, gol” başlığıyla verilen haberde, Klose'nin ilk golünden sonra, Türk kökenli olduğuna vurgu yapılan Mesut'un 2. golü atarak Alman Milli Takımının zaferini garantilediği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com