ALMANYA İNSAN HAKLARI SORUMLUSU LÖNİNG TÜRKİYE'DE

ALMANYA İNSAN HAKLARI SORUMLUSU LÖNİNG TÜRKİYE'DE
ALMANYA İNSAN HAKLARI SORUMLUSU LÖNİNG TÜRKİYE'DE

Almanya İnsan Hakları ve İnsani Yardım Sorumlusu Löning, Türkiye'de siyasetin ve insan haklarının durumuna ilişkin incelemelerde bulunmak için gerçekleştirdiği ziyaretinde, Gabriel manastırını ve bir hapishaneyi ziyaret edecek. ANKARA(ANKA)- Almanya İnsan Hakları ve İnsani Yardım Sorumlusu Markus Löning, Türkiye'de siyasetin ve insan haklarının durumuna ilişkin incelemelerde bulunmak için gerçekleştirdiği ziyaretinde, Gabriel manastırını ve bir hapishaneyi ziyaret edecek.
Almanya Dışişleri Bakanlığı'nda görevli İnsan Hakları ve İnsani Yardım Sorumlusu Markus Löning, 11-15 Haziran tarihleri arasında siyasetin ve insan haklarının durumuna ilişkin yerinde incelemelerde bulunmak üzere gerçekleştireceği Türkiye ziyaretinde Ankara, Diyarbakır ve İstanbul'a gidecek.
Gabriel manastırını da ziyaret edecek olan Löning, hükümet temsilcileri, milletvekilleri, sivil toplumun temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve insan hakları savunucularıyla görüşmeler gerçekleştirecek.
Ayrıca, bir hapishaneyi de ziyaret edecek Markus Löning'in ziyaretinin başlıca konularını hukuk devleti, yargı ve basın özgürlüğü oluşturacak. (ANKA)
(AT/ZHR) (Ankara)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com