Almeda'dan, Merve'ye şok darbe!

Almeda'dan, Merve'ye şok darbe!
Merve Büyüksaraç'ın iddialarına bir açıklamada Survivor adasındaki en yakın arkadaşı Almeda'dan geldi.
Survivor adasının güzel yarışmacısı Almeda’dan Merve Büyüksaraç’ı çok kızdıracak açıklamalar geldi.

Survivor adasında yaşananların perde arkasını anlatan Almeda, adadaki yarışmacı arkadaşı Merve Büyüksaraç’ı adeta topa tuttu. Survivor'ın adil bir yarışma olmadığını savunan ve yemek verildiğini öne süren Büyüksaraç'ı yalancılıkla suçlayan Almeda, ‘İçimizde en çok açlık çeken Merve’ydi. O açıklamaları duyduğumda inanamadım. Merve açlıktan bayılmıştı. Merve bu konuda yalan söylüyor’ dedi. 
 
‘MERVE’DEN UZAK DURUYORUM’
 
80 güne yakın survivor adasında kaldığını anlatan Almeda tek hayallerinin yemek olduğunu söyledi. Sağlıksız beslenmeden dolayı rahatsızlandığını da ifade eden Almeda , ‘Kimse -bize orada yemek verdiler- diyemez. Oradaki açlığı ben yaşadım’ diye ekledi. Yaptığı açıklamalarla Merve Büyüksaraç’ın olay yaratan sözlerini yalanlayan Almeda, ‘Artık Merve’den uzak durmaya çalışıyorum’ dedi. 
 
‘ALLAH’TAN KORKMUYOR MU?’
 
Merve Büyüksaraç’ın yarışmadaki tüm isimlerin emeğine haksızlık yaptığını söyleyen Almeda, Büyüksaraç’ın bu açıklamalarıyla neyi amaçladığını anlayamadığını kaydetti.

Survivor adasının güzel yarışmacısı sözlerine şu şekilde devam etti: ‘Herkes hakkını savunabilir ama bunun gerçeklerle yapılması gerekir. Ben mesela Allah’tan korkan bir insanım. Hayatta yalan söyleyemem. Şimdi düşünüyorum acaba bu kız Allah’tan korkmuyor mu?. Çıkıp iftira atıyor.’  (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com