Almeida Beşiktaş'tan ayrılacak mı?

Almeida Beşiktaş'tan ayrılacak mı?
Beşiktaş'ın Portekizli oyuncusu Hugo Almeida ülkesinden TVI kanalına röportaj verdi.

Beşiktaş'ta memnun olduğunu söyleyen ve Carvalhal'ın takımın başına geçmesini yorumlayan Hugo, Benfica'ya transferiyle ilgili dedikoduları da cevapladı. İşte Almeida'nın röportajı. 


Kendini Beşiktaş'ta nasıl hissediyorsun?

Çok iyi hissediyorum. Burada mutluyum. Çok iyi arkadaşlıklar kurdum. Benim için takım, şehir ve ülke harika. Sekiz ya da dokuz gol atmama rağmen, benim için geçen sezonun iyi bir sezon olduğunu düşünüyorum.

Türk futbolunun içindeki durum gelecekte senin için sıkıntıya neden olabilir mi?

Sanmıyorum. Tabii ki ligin henüz başlamaması oldukça korkutucu. Her şeyin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını ve yeniden maçlara çıkmayı umuyoruz.

Quaresma, Benfica'nın Hugo Almeida'yı kazanmak zorunda olduğunu söyledi. Ne diyeceksin buna?

Hiçbir şey. Ben Ricardo'nun övgüsünden memnun oldum. Harika bir oyuncu üst düzey. Benim hakkımda bunu söylemesi beni sadece mutlu eder. 

Jorge Jesus seni övdü. Eğer Türkiye'deki belirsizlik devam ederse Portekiz'e dönmeyi düşünüyor musun?

Ben her zaman üç büyüklere dönmek istediğimi söyledim. O zaman adım Sporting ile anılıyordu. Benim için gurur olurdu. Artık Benfica ile bağlantı kuruluyor. Gurur duymaya devam ediyorum. İki büyük kulüp var ama kimse benimle konuşmadı. Yani düşünmek zorunda olduğum tek şey Beşiktaş. Bu yıl iyi bir sezon yaşamak istiyorum.

Carvalhal'ın Beşiktaş'taki durumunu nasıl görüyorsun?

İyi gözlerle bakıyorum. Ben Sporting'te de onu takip edebildim. Onun mükemmel bir sezon geçirdi. Şimdi Beşiktaş ile iyi bir iş yapacağını umuyoruz. Hem ben hem arkadaşlarım kazanan bir takım sahaya çıkaracağını hissediyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com