Almeida Beşiktaş'tan Ayrılıyor!

Almeida Beşiktaş'tan Ayrılıyor!
Futbol Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Almeida'nın sezon sonunda gideceğini açıkladı...

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları başlarken, Futbol Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Almeida'nın sezon sonunda gideceğini duyurdu. Ara transferde fon tarafından transferi sağlanan Portekizli oyuncunun ayrılacağını duyuran Zülfikaroğlu, siyah-beyazlıların bundan büyük kazanç sağlayacağını ifade etti.

3 KULÜP TEKLİF SUNDU
Bu transferden kulübe 4.5 milyon euro geleceğine vurgu yapan Beşiktaşlı yönetici, "Sadece futbolcunun kendisine ödediğimiz para dışında, başka bir ödeme yapmadan bu parayı kasaya koyuyoruz. Almeida'ya Real Madrid, Atletico Madrid ve Sporting Lizbon gibi kulüpler teklif sundu. Portekizli futbolcu bunlardan birine gidecek" ifadesini kullandı.

Q7 15 MİLYON EURO
Bu sezon transferde isabet sağladıklarına dikkat çeken siyah-beyazlı yönetici sözlerini şöyle sürdürdü: "Yaptığımız transferlerde harcadığımız para yaklaşık 10 milyon euro. Aldıklarımızı satmaya kalksak 30 milyon euro kasaya koyabilecek durumdayız. Beşiktaş'ta yıllardır yapılan transferlerden böylesine kâr edilmiyordu. 7.5 milyon euroya aldığımız Quaresma'yı elini öpene 15 milyon euroya rahat verirsin. "

FORLAN KONUSU
Forlan transferine de değinen Cengiz Zülfikaroğlu, "Bonservis bedelini mümkün olduğu kadar en alt seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Hatta ve hatta bonservis bedeli ödememek için bile uğraşıyoruz. Birkaç gün içerisinde İspanya'ya gideceğiz. Forlan transferinde büyük gelişmeler olabilir. Ancak sonuç da alamayabiliriz" yorumunu yaptı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com