'Alo Dansöz' kıskıvrak

'Alo Dansöz' kıskıvrak
Gazetelere 'Alo Dansöz' ilanı veren ve para karşılığında bir kanser hastasının evini fuhuş yuvası olarak kullanmaya başlayan kadın ve evsahibi tutuklandı

Bursa'da yerel gazetelere 'Alo Dansöz' ilanı verip, dansöz kıyafetleriyle özel gecelerde dans edeceğini duyuran 25 yaşındaki S.T adlı kadın, akciğer ve beyninde ur olan 55 yaşındaki N.M. adlı kadını, "Evini kullanarak sana kazandıracağım paralarla seni sağlığına kavuşturacağım" diyerek ikna edip evinde fuhuş yaptırırken yakalandı. Mahkemeye çıkartılan Semra Tarla tutuklandı.
 
Olay, merkez Yıldırım ilçesinde tek başına yaşayan akciğer ve beyninde ur olan N.M.'nin evine son günlerde çok sayıda erkek ve kadınların gidip geldiği şikayeti üzerine ortaya çıktı. Evi izlemeye alan Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, evde fuhuş yapıldığını belirleyerek baskın düzenledi.

S.T ve evini fuhuş amacıyla kullandıran N.M. adlı kadın gözaltına alındı. S.T'nin, tedavi giderlerini karşılayamayan N.M.'yi "Senin tüm ihtiyaçlarını ben gidereceğim. Sağlığına kavuşturacağım. Yeter ki evine gelen misafirlerime ses çıkarma" diyerek ikna ettiği, fuhuş yapanlardan aldığı paranın bir bölümünü N.M.'ye verdiği anlaşıldı.
 
'HER GELİŞİNDE 50 LİRA VERİYORDU'

Güçlükle getirildiği Emniyet Müdürlüğü'nde 'Fuhuş için yer temininde bulunmak' suçlamasını kabul etmeyen N.M., "Polisler geldiğinde ben hasta olduğum için uyuyordum, S.T arada sırada arkadaşlarıyla birlikte bize geliyordu ama fuhuş yaptıklarını bilmiyordum, benim mutfak ihtiyaçlarımla birlikte ilaçlarımı alıyordu. Bana 'Seni tedavi ettireceğim, rahat yaşamanı sağlayacağım' diyerek, her geldiğinde 50 lira veriyordu" dedi.
 
Adliye'ye çıkarılan S.T, 'Fuhuşa aracılık yapmak' suçundan tutuklanırken, N.M. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com