'Alo Fatih' yine devrede!

'Alo Fatih' yine devrede!
Hükümet Cemaat savaşında bir ses kaydı daha geldi. Haramzadeler tarafından yayınlanan kayıttaki konuşmalarda yine 'Alo Fatih' ön planda.

Hükümet Cemaat savaşında bir ses kaydı daha geldi. Haramzadeler tarafından yayınlanan kayıttaki konuşmalarda yine 'Alo Fatih' ön planda.

Yeni ses kaydı yine Haramzadeler hesabından paylaşılırken kayıtlar bu kez de “Alo Fatih” serisini devam ettiriyor.

Ses kaydının Zaman gazetesinin Milli Eğitim Bakanlığı’nın kanun tasarısını yayınlamasının ardından alındığı anlaşılıyor. Konuşmalardan Zaman’ın yayınına karşı Habertürk’e Bakanlık’ta Milli Eğitim Bakanı’yla canlı yayın talimatı verildiği anlaşılıyor.

Fatih Saraç, Oğuz Usluer’i arayıp Milli Eğitim Bakanı’nın hemen canlı yayına almasını talimat veriyor. Alo Fatih, Habertürk yetkilisinden bakanın aramasını ve neredeyse canlı yayın aracını ona göndermesini istiyor. Konuşmada Fatih Saraç, bakanla görüşeceğini yayına çıkmasını isteyeceğini ve Milli Eğitim Komisyonu Başkanı’nın da yayına alınması gerektiğini belirtiyor.

Konu üzerine daha önce ses kayıtlarıyla gündeme gelen Ciner Medya Grubu Yöneticisi Fatih Saraç, Fatih Altaylı ve Oğuz Usluer’le görüşüyor. Saraç görüşmede Başbakan’ın yanında olduğunu ve Başbakan’ın canlı yayın için talimat verdiğini anlatıyor.

Ses kaydının 3. bölümünde ise Alo Fatih, Fatih Altaylı’yı arıyor. Altaylı’ya ‘Ankara’da büyüğümün yanındayım’ diyen Alo Fatih, ‘Ankara’daki büyüğünün’, Milli Eğitim Bakanı’na Habertürk’te yayınına çıkması talimatını verdiğini belirterek Fatih Altaylı’dan da gazete için bir şeyler yapmasını istiyor. Altaylı ve Usluer tamam diyerek, gereğini yapıyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com