Alper : "Bundan sonra..."

Alper : "Bundan sonra..."
Fenerbahçe ile anlaşamayan Alper Potuk, açıklamalar yaptı...

Eskişehirspor'la sözleşmesini 4,5 yıl daha uzatan Alper Potuk, "Fenerbahçe ile şartlarda anlaşamadık. Bundan sonra takımımın en iyi yere getirilmesi için çalışacağım" dedi. 

Potuk yaptığı yazılı açıklamada, "Fenerbahçe Spor Kulübü beni renklerine bağlamak için benim de kabulüm ile girişimde bulunmuş ve kulübüm Eskişehirspor ile transferim konusunda anlaşmaya varmıştı. Bu adımın ardından ben Fenerbahçe ile görüştüm. Ancak şartlarda anlaşamadım. Bu süreçte kararlarıma saygı gösteren iki kulübe de teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. 
 
Alper, bundan sonra Eskişehirspor'un başarısı için mücadele edeceğini belirterek, "Yönetimimiz, yeni teknik kadromuz ve taraftarımızla Eskişehirspor'u en iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Bugün, yeniden yuvamda olmanın verdiği mutluluğumun yanısıra sözleşmemi 4,5 yıl uzatmamın sevincini yaşıyorum. Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza bu konuda çok teşekkür ediyorum ve taraftarımıza Eskişehirspor forması giydiğim sürece camiamızı ve Eskişehir kentini en iyi şekilde temsil edeceğimin sözünü veriyorum. Yeniden büyük taraftarımızın önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.  (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com