Alper Potuk'un son durumu!

Alper Potuk'un son durumu!
Transferi yılan hikayesi olan Alper Potuk'un durumu ne zaman belli olacak ?

Fenerbahçe'de yılan hikayesine dönen Alper Potuk transferinin bu hafta sonuna kadar tamamlanması bekleniyor...

Alper'in alacağı yıllık ücrette anlaşma yapılamadığı için imzaların atılmadığı transferin son durumu hakkında bilgi veren menacer Mehmet Ali Çalışkan, "Olumlu veya olumsuz bir gelişme yok. Fenerbahçe'den cevap bekliyoruz. Henüz ikinci görüşmeyi yapamadık" dedi.
 
ALPER SARI KART CEZALISI!..
 
Genç futbolcunun temsilcisi Mehmet Ali Çalışkan, DHA'nın sorularını yanıtlarken; "Henüz kaybedilmiş bir şey yok. Alper'in zaten sarı kart cezası vardı. Eskişehir'de de kalsa Fenerbahçe'ye de gelse ilk maçta oynayamayacaktı. Transfer sezonu zaten resmen başlıyor. Fenerbahçe'nin de gündemi yoğun, bugün maçları var. O yüzden şu ana kadar bir kez görüşmüştük, bu hafta sonuna kadar bir kez daha görüşüp olayın tamamlanmasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.
 
ANTRENMANLARI TEK BAŞINA YAPIYOR
 
Fenerbahçe'den haber bekleyen Alper ise form tutmak için çalışmalarını tek başına yapıyor. Genç futbolcunun Sapanca ve Adapazarı'nda koşular yaptığı ve sahada da günlük antrenmanlarını yaptığı öğrenilirken, menaceri Çalışkan asılsız haberler için de sitemde bulundu.
 
"MİLLİ TAKIM SEVİYESİNDEKİ FUTBOLCUNUN YIPRATILMASINA GEREK YOK"
 
Çalışkan; bu süreçte Alper'in yıpratıldığını ve onuru ile oynamaya çalışanlar olduğunun da altını çizerek; "Alper'in yıpratılmasına gerek yok, genç bir çocuk. A milli takım kadrosuna aday bir futbolcu. O'nun ağzından çıkmamış çok şey yazıldı. Milli takım seviyesindeki futbolcunun yıpratılmasına gerek yok. Bu bir şey kazandırmaz" dedi.
 
Öte yandan; başka kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre yapılan ilk görüşmede Alper için Fenerbahçe'nin yıllık 600 bin dolar önerdiği, futbolcunun menacerinin ise 1 milyon 300 bin dolar istediği öğrenildi.
 
Bu rakamı çok bulan Fenerbahçe Yönetimi'nin 600'ü 700 bin dolara çıkarttığı + maç başına 10 bin dolarlık teklif sunduğu belirtildi. Görüşmeler bu noktada tıkanırken Fenerbahçe Yönetimi'nin en fazla 750 bin dolar + maç başına 10 bin dolar prime yükseleceği belirtiliyor. Alper ve menaceri Mehmet Ali Çalışkan cephesinde ise bu rakamın kabul edilse bile her yıl belli bir oranda artırılması konusu üzerinde duruluyor. (EMK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com