''Alper transferinin bittiğine inanmıyorum!''

''Alper transferinin bittiğine inanmıyorum!''
Gündemi değiştiren Alper Potuk'un transfer durumu ile ilgili takım arkadaşı Necati Ateş'ten açıklama geldi..

Eskişehirspor'un Galatasaray'a söz vermesine rağmen Alper için Fenerbahçe ile anlaşması üzerine twitter hesabından "Eskişehir'de hava bozuldu" diye tweet attığı iddia edilen Necati Ateş, Radyospor'da Aydın Cingöz'ün sunduğu Haber Aktif programına açıklamalarda bulundu.

Necati şöyle konuştu:

"Beni ilgilendiren bir konu yok gazetelerden, internet sitesinden haberlerden gördüm. Benim ağzımdan çıkmayan haberlerin yayınlanması üzüntü verici. Alper'le Eskişehir arasında olan bir olay, beni alakadar eden bir konu değildir.

'Eskişehir'de hava bozuldu' diye yazmadım da silmedim de. Böyle şeyleri yazacak biri değilim. Söyleyecek olsam kendi ağzımdan söylerim. Bu yazan karaktersiz kimdir bilmiyorum. Biri bana zarar vermek istiyor ama veremeyecek.

Fenerbahçe ile anlaşılması beni şaşırttı. Alper öyle veya böyle satılacak. Alper yetenekli, 2 senedir de harika oynuyor. A Milli Takım'a yükseldi, direk oynuyor. Çok ilgilendiğim genç bir kardeşim. Bu transfer olacak ama nereye olacak bilmiyorum. Gönlümden geçen Galatasaray'da oynaması. O'nun nerede oynamak istediğini bilmiyorum ama benim gönlümden geçen Galatasaray'da oynaması. Ben hala transferin bittiğine inanmıyorum. İmza atılana kadar Türkiye'de çok şey değişiyor.
Benim ismim konuya nasıl dahil oldu bilmiyorum. Önceki açıklamamda da söylemiştim ama bu benim şahsi fikrim. Alper'in Galatasaray'da daha çok geliştirip daha ileri gidebileceğini düşündüğüm için söylüyorum."

'Transfer bittiğine inanmıyorum diyorsun. Alper Galatasaray'da oynamak istediği için mi bunu söylüyorsun?' sorusu üzerine golcü futbolcu, "Hayır, bunlar benim şahsi düşüncelerim" cevabını verdi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com