Alt yapı çalışmaları devam ediyor

Alt yapı çalışmaları devam ediyor
Kütahya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Zafertepeçalköy Belde Belediye Başkanı Arif Teke, beldeye yapılan hizmetleri anlattı.
Kütahya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Zafertepeçalköy Belde Belediye Başkanı Arif Teke, beldeye yapılan hizmetleri anlattı. Yapılan duble yol çalışmalarıyla beldenin tarihi özelliğinin daha fazla ön plana çıkacağını kaydeden Arif Teke, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti. 
Altıntaş-Dumlupınar karayolu üzerinde bulunan ve yapılan duble yol çalışmasıyla tarihi zenginliği biraz daha ön plana çıkacak olan Zafertepeçalköy Belde Belediyesi Başkanı Arif Teke, beldede yürütülen bazı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Duble yol çalışmalarının beldenin tarihi kimliğini ön plana çıkarmada büyük fayda sağlayacağını kaydeden Arif Teke, “Beldemizden geçen Altıntaş-Dumlupınar karayolu çalışmaları devam ederken bizler de bu kapsamda çalışmalar başlattık. Duble yol yapımı ile kullanılamaz hale gelen içme suyu hatlarımızı yenileyerek halkımızın hizmetine sunduk. Bunun yanında duble yol kenarına çalışmalar tamamlanmadan ağaçlandırma çalışmaları da tamamlanmış bulunmakta. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Teke, ayrıca beldede bulunan Karabunar Çeşmesinin de bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayarak halkın hizmetine sunduklarını sözlerine ekledi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com