Alt Yapı Koordinasyon Toplantısı

Alt Yapı Koordinasyon Toplantısı
Uşak Belediyesi, alt yapı koordinasyon toplantısı Belediye Başkanı Ali Erdoğan başkanlığında toplandı.

Uşak Belediyesi, alt yapı koordinasyon toplantısı Belediye Başkanı Ali Erdoğan başkanlığında toplandı.
Belediye Encümeni Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda alt yapı çalışmalarında kurumlar arası koordinasyonun sağlanması ve sorunlar masaya yatırıldı. Toplantıya Belediye Başkanı Ali Erdoğan'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Gür, Fen İşleri Müdürü Tuncay Yılmaz, İller Bankası Bölge Müdürlüğü, Devlet Demiryolları, Karayolları, Telekom, Osmangazi Edaş yetkilileriyle müteahhit firma temsilcileri katıldı.
Başkan Erdoğan yaptığı konuşmada, altyapı çalışmalarının yürütülmesi sırasında kurumlar arası koordinasyon eksikliğini gidermek için düzenledikleri toplantıların oldukça verimli geçtiğini ifade etti. Koordinasyon eksikliğinin kaynak ve zaman kaybına yol açtığını bu toplantılarla kaybı önlemeye çalıştıklarını da belirten Ali Erdoğan şunları söyledi; “Yatırımcı birimler ve bunların çalıştırdığı müteahhit firmalar Uşak'ın altyapı ve üstyapı eksikliklerini gidermek için önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu nedenle gösterilen yoğun çabanın boşa gitmemesi için koordinasyon konusuna önem veriyoruz. Bu sezon; Aybey Mahallesinde beton parke döşeme işi için çalışmalar başladı. Belediyenin çalışmalarıyla paralel bir şekilde doğalgaz ve elektrik işleri de halledilirse yıl sonunda söz konusu tarihi dokuya sahip bölgenin güzel ve estetik bir görünüme kavuşacağına inanıyoruz”
Belediye Başkanı Ali Erdoğan'ın konuşmasının ardından kurum ve müteahhit firma temsilcileri devam eden çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdi. Nisan ayı altyapı koordinasyon toplantısı gündemdeki konuların görüşülmesinin ardından sona erdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com