Altay'dan Taraftara Mesaj

Altay'dan Taraftara Mesaj
Altay Divan Kurulu açıklama yaptı...

Bank Asya 1. Lig'den düşen Altay'ın Divan Kurulu, camiaya ''güç birliği içerisinde hareket etme'' çağrısında bulundu.
Altay Kulübü Divan Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, takımın küme düşmesi nedeniyle yaşanmakta olan tatsız ortamın son ermesinin ardından, 97 yıllık maziye sahip kulübün durumunun bütün çıplaklığıyla ortaya konulacağı, yol haritası çizilmesi konusunda gayret gösterileceği belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:
''Bu gergin ve yüksek tansiyonlu günlerde sorumluluk sahibi her Altaylının tenkitlerini seviyeli, geleceği karartmayacak, husumet tohumları yeşertmeyecek şekilde yapmasını diliyoruz. Eğer ki seviyesiz bir hesaplaşma dönemine girersek, daha kötü günlerin tanığı olacağımız kaçınılmazdır. Paniğe kapılmadan, aklı selim, mantık çerçevesi içerisinde bir arada el ele vermeliyiz. Tüm Altaylılardan beklediğimiz, zor günlerde kenetlenerek eski gücümüze kavuşma konusunda güç birliği içerisinde hareket etmemizdir. Divan Kurulu, kısa bir süre içerisinde yönetim ve kulübün ileri gelenleriyle bir araya gelerek doğru çıkış noktasını ortak akılla bulmaya çalışacaktır.''

Açıklamada, Karşıyaka-Güngören Belediyespor maçında azınlık bir grubun Altay aleyhine yaptığı tezahüratı kabullenmeyen Karşıyaka Kulübü'nün yönetici ve üyelerine de teşekkür edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com