Altaylı Başbakan'a Sahip Çıktı!

Altaylı Başbakan'a Sahip Çıktı!
Altaylı, Erdoğan'a ''Başbakan'ın İsviçre'de 8 ayrı hesabı olmadığına kalıbımı basarım'' sözleri ile sahip çıktı.

Dünya gündemine bomba gibi düşen WikiLeaks'ın yayınladığı belgeler tartışma konusu oldu. Tüm dünya üzerinde geniş yankı uyandıran WikiLeaks, yayınladığı belgelerde Türkiye'nin de bulunması Türkiye gündemini de yakından sarstı.

MEDYADA WİKİLEAKS DEPREMİ
WikiLeaks'te yayınlanan belgelerde Erdoğan ile ilgili detaylar da bulunuyordu. Bu detaylar tartışma konusu oldu. Hem muhalefet tarafından hem de medya tarafından geniş bir yankı buldu. Canlı yayında Eski MİT Müsteşar Yardımcısı Cevat Öneş'i konuk eden Fatih Altaylı bu belgelerin ne anlama geldiğini sordu.

İSVİÇRE'DE 8 AYRI HESABI OLMADIĞINA KALIBIMI BASARIM
Öneş Altaylı'nın sorularını yanıtladığı sırada, Erdoğan'ın 8 ayrı hesabı bulunuyor iddiası dile getirildi. Altaylı bu iddiaya olasılık vermediğini söyledi. Ve canlı yayında  Başbakan'a sahip çıktı. Altaylı ''Açıkçası Başbakan'ın İsviçre'de 8 tane hesabı olacağını düşünmüyorum. Yapmaz böyle bir şey. Bunu yapıyor olmak için cidden bilinçsiz olmak gerekir. İsviçre'de hesabı olmadığına ben kalıbımı basarım'' dedi. Altaylı tutumu ile WikiLeaks'ın iddialarını sert bir tavırla eleştirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com