Altaylı Erdoğan’ı utandırdı: “Kadınlar size tapıyor”

Altaylı Erdoğan’ı utandırdı: “Kadınlar size tapıyor”
Dün akşam Fatih Altaylı’nın konuğu olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Altaylı’nın hanımlarla ilgili yorumlarıyla zor anlar yaşadı.
Habertürk ekranlarında, Teke Tek'te Başbakan Erdoğan'ı ağırlayan Fatih Altaylı gündemin önemli başlıklarını sorduğu Erdoğan'la ilginç diyaloglar yaşadı. Altaylı’nın bitmek tükenmek bilmez övgülerinin ardından gelen “ Hanımlar size tapıyor. Size çok büyük bir ilgileri var. Hatta oyunuzun çoğu onlardan geliyor.” yorumları Erdoğan’ın zor anlar geçirmesine neden oldu. Ancak cevabını aşk ruhun gıdasıdır sözüyle toparlayan Erdoğan, konuya dair şöyle bir açıklama getirdi: ''Bu millet bize aşık, biz de millete aşığız. Her yerde ben ne diyorum, biz Ferhat ile Şirin gibiyiz. Biz Ferhat'ız, siz Şirin'siniz. Biz sizi seviyoruz, Allah için seviyoruz. Siz de bizi seviyorsunuz. Bize bir sorumluluk verdiniz, bu sorumluluğun gereğini de sonuna kadar yerine getireceğiz. Bu millette bu aşk oldukça, bizde de bu sevda oldukça, biz daha beraber çok işler yaparız.''
Programın bir bölümünde de Başbakan'ın çalışma temposunun çok ağır olduğunu vurgulayan Altaylı, Erdoğan'a "enerjinizin kaynağı ne?" diye sordu. Başbakan'a çarpıcı övgüler dizen Altaylı "Bir insanın vücudu buna nasıl dayanır, hakketen dayanmaması lazım." dedi. Sosyal medyada eleştiri konusu olan övgüler Altaylı için "yalaka" yorumlarına yol açtı.
 
MAŞALLAH ÇOK FORMDA GÖRÜNÜYORSUNUZ
 
Başbakan'ın temposuna övgüler dizen Fatih Altaylı "Bizi sizinle seyahatlara gidiyoruz. Çin'e gidiyoruz, oradan başka bir şehire oradan İran'a... Sonra ben eve bitikin olarak dönüyorum. Ben bütün gün kendime gelemiyorum. Siz benden de biraz büyük yaştasınız. Siz orada görüşmeler yaparken biz geziyoruz, yemek yiyiyoruz, dolaşıyoruz falan. İniyoruz siz Katar'a Moskova'ya falan gidiyorsunuz. Bir takviye bir şey var mı bunun arkasında. Bir insanın vücudu buna nasıl dayanır, hakketen dayanmaması lazım. şu anda da." diye sordu.
 
NE ALKOL NE SİGARA NE ŞU BU VAR!
 
Hiçbir kötü alışkanlığı olmadığını dile getiren Erdoğan, ''Bende ne sigara, ne alkol, ne şu, ne bu var. Mümkün olduğunca sağlıklı gıda almaya devam ediyoruz. Ama hepsinden öte, gerçekten millete hizmet sevdası var ya, o bütün yorgunluğunuzu alıp götürüyor. Gittiğiniz yerlerde bir de netice aldığınız zaman, o size ayrı bir güç katıyor. Mesela bugün, Beylikdüzü'nde 486 aracı hizmete aldık. O soğukta vatandaşlar orada... Ben de üşüdüm, onlar da üşüdü. Ama orada onların o duruşu sizi ısıtıyor. Size başka bir enerji veriyor'' diye konuştu. (SAO)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com