Altaylı Yiğit Bulut'a Çaktı!

Altaylı Yiğit Bulut'a Çaktı!
Fatih Altaylı Habertürk ekranlarında yayınlanan Teke Tek Özel'de canlı yayında Yiğit Bulut'a hem çaktı hem dalgasını geçti...

Habertürk grubunda Fatih Altaylı ile Yiğit Bulut arasında gün yüzüne çıkan çekişme dün gece Teke Tek'de devam etti. Altaylı programının süresini kısaltan Yiğit Bulut'a, Teke Tek Özel'de hem çaktı hem dalgasını geçti.

Programın süresinin kanal yönetimi tarafından kısaltıldığını söyleyen Altaylı isim vermeden Yiğit Bulut'a ilginç bir göndermede bulundu. "Bize siz çok gevezesiniz, sapıttınız, çok konuşuyorsunuz' diyerek süremizi kıstılar" diyen Altaylı, Yiğit Bulut'a canlı yayında selamını vermeden geçmedi.

Fatih Altaylı: Sevgili seyirciler Habertürk'ün yeni program yapısından dolayı bu gece programı erken bitiriceğiz. Eskiden 22:00'da başlayıp gittiğimiz kadar gidiyorduk, artık 21:00'da başalayıp 24:00'da bitiriyoruz. Dediler ki bize 'siz çok gevezisiniz, sapıttınız siz, çok konuşuyorsunuz. O yüzden 9'da başayıp 12'de bitireceksiniz' dediler.

Murat Bardakçı: Kim dedi bunu?

Fatih Altaylı: Habertürk TV yönetimi dedi. Tabii sana diş geçiremiyorlar, sen Cumartesi gecesi sabahlara kadar yaparsın. Ama bu programa diş geçirebildiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com