Altaylı'dan İmza Kampanyası!

Altaylı'dan İmza Kampanyası!
G.Saray eski 2. başkanı Fatih Altaylı, muhalif isimlerin olağanüstü kongre için imza toplama kararı aldıklarını söyledi...

Galatasaray eski 2. başkanı Fatih Altaylı, muhalif isimlerin olağanüstü kongre için imza toplama kararı aldıklarını söyledi.

G.SARAY ADNAN POLAT'TAN KURTULMALI
Altaylı bugün yaptığı açıklamada başkan Adnan Polat, sportif başarısızlıkların yanı sıra Galatasaray'ı ezik bir konuma getirdiği için kendisine karşı harekete geçtiklerini söyledi. Altaylı, Galatasaray'ın bir an önce Adnan Polat Yönetimi'nden kurtulması gerektiğini ve bunun için olağanüstü kongreye götürecek imzanın toplanması için caimanın etkili isimlerinin biraraya geldiğini belirtti.

İMZA KAMPANYASI DEĞİL AMA..
Fatih Altaylı'nın belirttiği toplantının eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak'ın işyerinde yapıldığı öğrenildi. Ancak DHA olarak görüşünü aldığımız Abdurrahim Albayrak bu konuda yaptığı açıklama Fatih Altaylı'yı doğrulamadı ve Albayrak şunları söyledi:

"Benim iş yerimde her çarşamba yemek yendiğini hepiniz bilirsiniz. Yine öyle bir yemek yedik. Yemekte Adnan Polat'a karşı olanlar da vardı, Adnan Polat'ı hala gönülden destekleyenlerde vardı. İmza kampanyası diye birşey başlatmadık. Benim tek düşündüğüm şey kulübümüz bu sıkıntıların içinden nasıl çıkar?"

Bu arada yemekte bulunan isimlerden olan Ali Dürüst de konuyla ilgili olarak "Abdürrahim ile sık sık yemek yeriz. İmza kampanyası gibi bir şey söz konusu değil" ifadelerini kullandı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com