Altın makas yaptı yapacağını!

Altın makas yaptı yapacağını!
Modelin saçına TT Arena'yı yaptı...

Yarın oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesinde, "Altın Makas" lakaplı kuaför Rıfat Yılmaz, bir modelin saçına Türk Telekom Arena Stadı'nı yaptı. Gerçeğini aratmayan saç tasarımını izleyenler şaşkına döndü.

Yaptığı saç kesim şovlarıyla Dünya genelinde büyük bir üne kavuşan Türk saç tasarımcısı Rıfat Yılmaz, bir modelin saçına 'Türk Telekom Arena Stadı'nı uygularken, baş aşağı astırdığı bir modelin saçını da kılıç, testere, tırpan ve baltayla kesti.'Altın Makas' olarak tanınan kuaför Rıfat Yılmaz ve tanınmış stilist ve Kuaför Gül Beşirlioğlu, özel bir sahne şovu düzenledi. Yılmaz şovunda bir modelin saçına 'Türk Telekom Arena Stadı'nı saç stili olarak uyguladı. Rıfat Yılmaz, baş aşağı astırdığı bir ekip üyesinin saçını da kılıç, testere, tırpan ve balta gibi aletlerle kesti ve 'aslan yelesi' saç stili uyguladı.

Yılmaz ve ekip üyeleri, '10'uncu Yıl Marşı' eşliğinde ellerinde Türk bayrağıyla izleyicileri selamlayarak şovu tamamladı. Daha önce bir insanın yarısını gelin yarısını damat yaparak Avrupa'da başarı elde eden Rıfat Yılmaz'ın melek-şeytan, adam-kadın gibi tasarımlarıyla da dikkat çekmişti. Yılmaz, fırsat buldukça bu tür şovları gerçekleştirmeye çalıştığını belirterek, "Kuaför olmak saç kesmekten ibaret değil. Aynı zamanda bir sanat. Bu mesleği yapan her meslektaşımız ufkunu genişletmeli. Benim amacım bu alanda Türkiye'nin adını dünyada duyurmak ve ödüller kazanmak" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com