Altınsay'dan Demirören'e eleştiri!

Altınsay'dan Demirören'e eleştiri!
Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticilerinden İbrahim Altınsay, Yıldırım Demirören'i eleştirdi.

Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi İbrahim Altınsay, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'i eleştirdi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde düzenlenen yıllık olağan idari ve mali genel kurul toplantısında söz alan Altınsay, Demirören'in, yaptığı konuşmanını ardından genel kurulu dinlemeden salondan ayrılışına tepki gösterdi.

Altınsay, Demirören'in kulübe olan borcunu hibe etmesiyle ilgili olarak, "Hibe ediyorsunuz ama Beşiktaş'tan aldığınızın hesabını nasıl vereceksiniz- Alışveriş merkezinizin açılışı için Beşiktaş'ı kullanıp bir futbolcu getirdiniz, bunun hesabını nasıl vereceksiniz- Burada 2 dakika şov yapıp, genel kurulu dinlenemeden giden başkanları artık istemeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

"Gemiyi önce kaptan terk ediyor" diyen Altınsay, "Gemi maalesef batıyor. Alacaklar listesi, UEFA lisansının iptal durumu, ve şirkete gereken sermaye artırımı var. Bunların altından kalkmak mümkün değil. Bu durumda yönetimi ibra etmek, batırmaya ortak olmak değil midir-" diye konuştu.

Kongre üyesi Mesut Parlak da, durumun ekonomik olarak pek iç açıcı olmadığını dile getirerek, "Kulübümüzün kurumsallaşmasını sağlamamız gerekli. 'Parayı ben veriyorum, raconu ben keserim' diye bir anlayışla artık bu kulübü yönetemezsiniz" dedi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com