Altıntaş MYO'da mezuniyet sevinci

Altıntaş MYO'da mezuniyet sevinci
Dumlupınar Üniversitesi Altıntaş Meslek Yüksek Okulu'nda mezuniyet coşkusu yaşandı.

Bu yıl 200 öğrenci okul mezun oldu. Altıntaş MYO'da gerçekleştirilen mezuniyet törenine öğrencilerin aileleri de katılarak evlatlarının sevincini paylaştı. MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammet Dönmez, muhasebe, işletme, gıda teknolojisi, süt ve ürünleri olmak üzere toplam 4 programda 650 öğrenciye eğitim verdiklerini ifade ederek, '2008-2009 döneminde 200 öğrencimizi mezun etmenin sevainciyi yaşıyoruz' dedi.
Dönmez, her yıl ülkeye kazandırdıkları donanımlı gençler ile gurur duyduklarını belirterek, “Çağın bilim ve teknolojisini yakalayan üniversitemizde, bu yıl da araştıran, geliştiren, devletini ve milletini gönülden seven, ülkemizin sosyal ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamaya hazır gençler yetiştiriyoruz” dedi.
Mezun olan öğrencilere diplomaları Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammet Dönmez, Vali Yardımcısı Metin Selçuk ile diğer protokol mensupları tarafından verildi. Öğrenciler diplomalarını aldıktan sonra hep birlikte keplerini fırlatarak mezuniyet coşkusunu yaşadı. Mezuniyet törenine katılanlara pilav ikram edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com