Altıntaş’ta ataması yapılan personel onuruna yemek

Altıntaş’ta ataması yapılan personel onuruna yemek
Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulundukları görev yerlerinden başka yerlere atanan personel onuruna yemekli bir toplantı düzenlendi.

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulundukları görev yerlerinden başka yerlere atanan personel onuruna yemekli bir toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda Kaymakam Yaşar Aksanyar ataması yapılan personele plaket takdim etti.
Uzun yıllar Altıntaş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Özcan Özdemir Kütahya Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürlüğüne, Altıntaş Yazı İşleri Müdürlüğüne ise Engin Zihni Sürücüoğlu atanırken, Altıntaş Kaymakamlık personeli Murat Altıok Kütahya Valiliğine, Çavdarhisar Nüfus Müdürü ise Altıntaş Nüfus Müdürlüğüne atandı.
8 yılı aşkın süredir Altıntaş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Yazı İşleri Müdürü Özcan Özdemir ve Yazı İşlerinde görevli V.H.K.İ Murat Altıok ilçede sürdürdükleri görevlerinden ayrıldı. Görevinden ayrılan Özcan Özdemir’ in yerine ise Engin Zihni Sürücüoğlu atandı. Özcan Özdemir ve Murat Altıok için Altıntaş Kaymakamlığı veda yemeği verdi. Verilen veda yemeğine ev sahipliğini Altıntaş Kaymakamı Yaşar Aksaryar yaparken yemeğe Kaymakam Yaşar Aksanyar, İl Genel Meclis Üyesi İdris Demir, Savcılık personeli, daire müdürleri, Kaymakamlık personeli, Malmüdürlüğü personeli çok sayıda kamu çalışanı katıldı. Yemek öncesinde Altıntaş Kaymakamı Yaşar Aksanyar, ataması yapılan Özcan Özdemir ve Murat Altıok’ a plaket takdim etti. En son ise mesai arkadaşları hediyelerini takdim ettiler. Plaketi vermeden önce konuşma yapan Altıntaş Kaymakamı Yaşar Aksanyar, “Ben 1 yıldan beri Altıntaş’ta görev yapıyorum. 6 ayı aşkın bir süredir Müdürümüzle ve arkadaşımız Murat Altıok ile çalışma fırsatı buldum. İkisi de gerçekten başarılı ve kaliteli insanlar. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Yeni hayatlarında ise başarılar diliyorum. İnsanların yaşamı böyledir. Sürekli değişik evrelerde yer alırlar. Ben arkadaşlarım adına kendilerinden haklarını helal etmelerini istiyorum” dedi.
Ayrıca Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinden Altıntaş İlçesine Nüfus Müdürü olarak atanan Ayhan Yeşilpınar görevine başladı. Altıntaş'ta 10 yıl süreyle Nüfus Müdürü olarak görev yapan Nurettin Şahin'in Çavdarhisar Nüfus Müdürü Ayhan Yeşilpınar ile becayiş yapmasının ardından Çavdarhisar İlçe Nüfus Müdürü Ayhan Yeşilpınar Altıntaş Nüfus Müdürlüğüne atandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com