Altuğ Atalay, Kardelen Derneği'ni ziyaret etti

Altuğ Atalay, Kardelen Derneği'ni ziyaret etti
AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. M.Altuğ Atalay, faaliyetlerini Fatih Mahallesi sürdüren Kardelen Derneği'ni ziyaret ederek, bilgi alış verişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Atalay, Kütahya'daki sivil toplum kuruluşları, şehrin kanaat önderleri ve farklı çevrelerden gelen teklif ve teşvikler ile AKP'den Kütahya Belediye Başkanı aday adayı olduğunu ifade etti.

Altuğ Atalay, “Kütahya'da doğmuş, büyümüş ve yetişmiş bir kardeşiniz olarak eğitim ve meslek hayatım sürecinde şehrimize hem içeriden hem dışarıdan bakarak belirlediğimiz sorunları sahip olduğumuz üst düzey yöneticilik tecrübesiyle çözmeye talibiz” diye konuştu.
“Yönetimde en önemli unsur istişaredir" diyen Atalay, "Halkımızın en büyük talebi kendilerinin dinlenmesi, fikirlerinin alınması ve kaynakların ortak akılla alınmış rantabl projelere aktarılmasıdır. Bu da bizim yönetim anlayışımızın temelidir. Amacımız halkımızın tüm kesimleri, sivil toplum kuruluşları ve şehrin diğer dinamikleriyle birlikte, sosyal belediyecilik anlayışını hayata geçirmektir. Şehrimizin tarihi dokusunu, sosyo kültürel yapısını dikkate alan bir kentleşme anlayışı içerisinde olacağız. Bunu şehrimizi bilen, konusunda uzman ve fedakarca çalışacak bir ekiple birlikte inşallah gerçekleştireceğiz. Bizim belediyecilik anlayışımızdaki ustamız, ilkeleri ile bize yol gösteren Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır” ifadelerini kullandı.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com