Altuğ Atalay, mimar ve eğitimcileri ziyaret etti

Altuğ Atalay, mimar ve eğitimcileri ziyaret etti
AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. M. Altuğ Atalay, sivil toplum örgütleri ziyaretlerine Mimarlar Odası ve Eğitim-Bir-Sen ile devam etti.

Ziyaretlerde konuşan Atalay, babasının da bir mimar olması nedeniyle odada kendisini çok rahat hissettiğini dile getirdi.
Atalay, Kütahya’nın şehircilik anlayışının gelişmesinde Mimarlara ve Mimarlar Odası'na büyük görev ve sorumluluk düştüğünü, kendisine görev verilmesi durumunda ilin problemlerini çözmek ve estetiğini artırmak için işbirliğinin büyük önem taşıdığını, daha yaşanır bir Kütahya için hep birlikte çalışılması gerektiğini belirtti.
Oda başkanı Erkan Morkoç ve yönetim kurulu üyeleri tarafından da bu konuda üzerlerine düşen sorumluluğu seve seve yapabileceklerini ifade ettiler.
Eğitim-Bir-Sen de, sendika Başkanı Kamil Uçan ve yönetim tarafından karşılanan Dr. Altuğ Atalay ve arkadaşlarının ziyareti, sendika yönetimi ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması ve son günlerin değerlendirmesinin yapılması şeklinde gelişti.
Atalay, şehrin ve ülkenin ilerlemesi, bugün gelmiş olduğu seviyeden daha yukarılara çıkması ve ülkemizdeki demokrasinin daha da gelişmesi için birlik ve beraberliğe büyük ihtiyaç olduğu, son 10 yıldaki kazanımların, AKP etrafında birlik ve beraberlik içinde sağlandığını dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com