Amacı yurt dışında da bir numara olmak

Amacı yurt dışında da bir numara olmak
TV8'in yeni patronu Acun Ilıcalı, '32. Gün' programında yeni hedeflerini anlattı.
TV8'i satın alarak Türkiye gündemine damga vuran Acun Ilıcalı, muhabirlikten medya patronluğuna uzanan televizyon yolculuğunu '32. Gün'de Umur Birand'a anlattı.
 
Türkiye'de kanal sahibi olmanın mutluluk verici olduğunu söyleyen Ilıcalı, medya patronluğunda hedef büyüttü. Bir sonraki hedefinin yurt dışında televizyon kanalı satın almak olduğunu açıklayan Ilıcalı, "Önemli bir ülkede bir numara olan kanalın sahibi olmak istiyorum. Tabii bunun için de bütün şartların oluşması lazım. Şartlar oluştuğu zaman, iyi hissedersem, Almanya 'da, İngiltere , İspanya'da çok büyük ekonomisi olan bir ülkede bir kanalın, birinci kanalın sahibi olmak isterim" dedi.
 
TV8 Haber Merkezi'ni kapattığı için eleştirilen Ilıcalı, Türkiye'deki reyting savaşında dizi ve yarışma programlarının kurduğu hakimiyete ancak çok iddialı haftalık bir haber programın ortak olabileceğini söyledi. Ilıcalı, "Yarışma ve dizi dışında insanları ekrana bağlayacak bir şey göremiyorum. Bunun tek istinası çok iddialı ve iyi hazırlanmış bir haber programı olabilir" dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com