Ameliyathanede iş arkadaşına tecavüz etti

Ameliyathanede iş arkadaşına tecavüz etti
Samsun'da özel bir hastanede temizlik elamanı olarak çalışan 32 yaşındaki Hakan A., kendisi gibi aynı şirkette çalışan 29 yaşındaki Ç.O.'ya ameliyathanede tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı.

Olay Atakum İlçesi'ndeki bir özel hastanede yaklaşık 1 ay önce meydana geldi. Hastanenin temizlik işlerini alan şirkette 2 yıldır çalışan evli Hakan A., aynı şirkette kendisi gibi temizlik işçisi olan evli ve 2 çocuk annesi Ç.O. ile mesai arkadaşı oldu. Olay günü ameliyathaneye giden Hakan A., cep telefonuyla Ç.O.'yu arayıp ameliyathanede işlerin olduğunu söyleyerek gelmesini istedi. Temizlik yapacaklarını sanarak ameliyathaneye gelen Ç.O. içeri girer girmez Hakan A. kapıyı kilitledi. Hakan A., direnmesine rağmen Ç.O.'nun elbiselerini zorla çıkartarak tecavüz etti ve kimseye söylememesi için tehdit etti.

Olayın şokunu üzerinden atamayan Ç.O., sonunda polise giderek, "Birlikte çalıştığımız Hakan A. olay günü beni cep telefonuyla arayıp ameliyathanede iş olduğunu söyleyip çağırdı. İçeriye girdiğimde kapıyı üzerime kilitledi. Daha sonra bana sarılıp elle taciz etmeye başladı. Bağırmamamı aksi tektirde kötü olacağını söyledi. Ben de korktuğum için bağıramadım. Zaten etraftada kimseler yoktu. Daha sonra üzerimi zorla çıkartıp bana tecavüz etti. Bu olayın şokunu uzun süre üzerimden atamadım. Davacı ve şikayetçiyim" dedi.

Şikayetin ardından polisin gözaltına aldığı Hakan A., ''Ben kimseye tevcavüz etmedim. Niye böyle bir iftira atıyor anlamış değilim" diyerek suçlamayı kabul etmedi. Sorgunun ardından adliyeye sevk edilen Hakan A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com