Amerikalı yazara şok saldırı!

Amerikalı yazara şok saldırı!
Amerika’dan Türkiye’ye gelip, İstanbul Nişantaşı’nda arkadaşının yanında kalan, yazar ve spiker Nicole W., eve zorla giren bir kişinin cinsel saldırısına uğradı. Yazara tecavüz etmeye çalışan saldırgan, genç kadının bağırması üzerine kaçtı.

İstanbul’daki olay, önceki gün Nişantaşı’nda meydana geldi. Amerikalı yazar ve spiker Nicole W., tatil için geldiği Türkiye’de bir arkadaşının Nişantaşı’ndaki evine yerleşti. Genç kadının arkadaşı sabah erken saatte işe gitti. Nicole W., evde yalnız kaldığı sırada kapı zili çaldı. Nicole W. gelen kişiyi tanımadığı için kapıyı açmadı. Saldırgan bir zarf getirdiğini söyledi. Bunun üzerine Nicole W.’nin açtığı kapıdan içeriye giren saldırgan, genç kadının ağzını kapatıp elle taciz etmeye başlarken, elbiselerini de çıkarmaya çalıştı. Ancak kadının direnip çığlık atması üzerine paniğe kapılan saldırgan kaçtı.

"BAĞIRINCA KAÇTI"

Savcılığa giderek şikâyetçi olan Nicole W., “Kapı zili ısrarla çaldı. Bir zarf getirdiğini söyleyince açtım. İçeri girdi. Üzerime saldırdı. Yere yatırıp tecavüz etmek istedi. Cinsel organıma dokunup, eteğimi sıyırmaya çalıştı. Tekrar bağırınca kaçtı” dedi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com