Amerikalılar şokta!

Amerikalılar şokta!
Kasırga nedeniyle birçok dükkan ve ev tahliye edilirken, Türklerin yaşadığı bölgelerde herhangi bir önlem alma çabasının olmaması şaşkınlıkla karşılandı.

New York'ta da haftasonunda etkisini gösteren kasırga nedeniyle birçok dükkan ve ev tahliye edilirken, Türklerin yaşadığı bölgelerde herhangi bir önlem alma çabasının olmaması şaşkınlıkla karşılandı.
 
TÜRKLER MÜŞTERİYE HİZMETİ DURDURMADI
 
2.5 milyon New Yorklu evlerini, iş yerlerini terk edip şehirden tahliye olurken Türklere ait dükkanlar ışıl ışıldı. Türk bakkalları kepenk indirmedi, müşteriye hizmeti durdurmadı. Kentte kalanlar, market ve bakkallara hücum ederek, fırtına gününde de stok yapmayı ihmal etmedi.
 
MAHKUMLAR UNUTULDU
 
New York açıklarında yer alan ada hapishanesi Rikers'da mahkumların kasırga yüzünden serbest bırakılmaması büyük bir tartışma yarattı. 2005'te meydana gelen Katrina kasırgasında, New Orleans'daki mahkumların serbest bırakılmaması sonucunda, onlarca insan hayatını kaybetmişti.
 
Mahkumların New Orleans'ta aç ve susuz kaldığına dikkat çekenler, New York yönetiminin 12 bin mahkumu serbest bırakmama kararını eleştirirken, hatalardan ders alınması gerektiğini belirtti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com