Amrabat bilmecesi

Amrabat bilmecesi
Kayserispor'da futbolculara yapılan sağlık kontrollerinde Amrabat'ın bulunmaması dikkat çekti.

Kayserisporlu futbolcular Acıbadem Kayseri hastanesinde gruplar halinde sağlık kontrolünden geçti. Muayeneye teknik kadro tarafından bir hafta ''kafa'' izni verilen ve durumu henüz netleşmeyen Nordin Amrabat, Portekiz Milli takımı kampında bulunan Riveros Nunez ve Amrabat gibi durumu kesinleşmeyen kaleci Navarro katılmadı.

Futbol Federasyonu'nun lisans çıkartmadan önce zorunlu olarak istediği sağlık muayenesi için sarı kırmızılı futbolcular bu gün ve yarın iki ayrı grup halinde sağlık kontrolünden geçmeye başladı. Bu gün Acıbadem Kayseri Hastanesi, Check-Up Bölümünde kaptan Eren Güngör ile birlikte, Zurab Khizanishvili, Eren Güngör, İlhan Eker, Abdullah Durak, Emir Kujovic, Furkan Özçal, Gökhan Değirmenci, Diego Biseswar, Alex Silva Cleyton önce kan tetkiki yaptırdı. İç hastalıkları, göz, kulak, burun, boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerindeki muayenelerin ardından akciğer ve kardiyak testinden geçirildi.

Kayserisporlu oyunculardan Sefa Yılmaz, Berkay Dabanlı, Nurettin Kayaoğlu, Okay Yokuşlu, Umut Sözen, Engin Bekdemir, Burak Bükel, Salih Dursun, Ömer Bayram, Ömer Şişmanoğlu, Dıop Babacar Mbaye, Ahmet Çörekçi, Erdal Akdarı ve Deniz Doğan yarın sağlık testinden geçirilecek.

Öte yandan, Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze'nin bir hafta izin verdiği Nordin Amrabat'ın, izin sonrası sarı kırmızılı ekiple antrenmana çıkıp çıkmayacağı henüz kesinlik kazanmadı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com