Amrabat: Çözün artık

Amrabat: Çözün artık
Son görüşmeden de sonuç çıkmayınca yıkılan Amrabat, “Benim rüyam Galatasaray'da oynamak. Hurma bunu biliyor. Büyük takımdan teklif gelirse kolaylık yapacaklardı. Bir çözüm bulmalarını bekliyorum” dedi.
Sarı-Kırmızılılar’ın 7.5 milyon Euro’luk teklifini kabul etmeyen Kayserispor’un 15 milyon Euro’da diretmesiyle tıkanan görüşmelerden sonuç çıkmayınca, Nordin Amrabat tam anlamıyla yıkıldı. NTV Spor’a konuşan Faslı futbolcu, hem sitem etti hem de çözüm beklediğini söyledi:
 
‘Hollanda’da da böyle’
 
“Benim rüyam her zaman büyük takımlarda oynamaktır. Türkiye’de herkes Galatasaray’da oynamak ister. Şu anda şampiyon 
onlar ve önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde olacaklar. Bu durum Hollanda’da da böyledir...”
 
‘Beni bırakacaktır’
 
“Süleyman Hurma benim rüyalarımı biliyor, nereye gitmek istediğimi biliyor. Şu ana dek kesinlikle Galatasaray’dan hiç kimseyle bir görüşmem olmadı. Şu anda avukatım Süleyman Hurma ile görüşüyor. Benim için artık bir üst seviyeye atlama zamanı geldi ve gelen tekliflerin değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Süleyman Hurma’nın beni bırakacağını düşünüyorum. Benim için bir çözüm yolu bulunacaktır. Kayserispor’daki herkese çok güveniyorum ve onların mutlu olmasını istiyorum. Herkesin mutlu olmasını istiyorum.”
 
‘Modern köle gibi!’
 
Galatasaraylı taraftarlar, borsaya bildirilen görüşmelerden sonuç çıkmaması karşısında bir hayli şaşırmış durumda. Kayserispor’un 7.5 milyon Euro gibi bir rakamı kabul etmeyip, 15 milyon Euro istemesinin anlamsız olduğunu savunan Sarı-Kırmızılılar, gitmek istemesine rağmen veto yiyen Amrabat’ı, ‘modern bir köle’ye benzetiyorlar. Bir grup taraftar ise teklif edilen rakamın da Amrabat’ın kalitesinin çok üstünde olduğunu savunuyor.

Fanatik
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com