Amrabat'tan MANU maçının zafer formülü

Amrabat'tan MANU maçının zafer formülü
Manchester United maçı öncesi Galatasaray'ın Faslı yıldızı Amrabat büyük konuştu.

Galatasaray'ın yıldızı Amrabat basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Manchester United maçının zafer formülünü de verdi.

Faslı oyuncu, "Braga'nın da bizim de 4 puanımız var. Manchester United dün Premier Lig'de kaybetti. Norwich yenebiliyorsa biz de yenebiliriz" dedi.

KENDİSİNİ ELEŞTİRDİ

Kendi eleştirisini de yapan Amrabat şöyle devam etti: "Tabii ki dürüst olmam gerekirse beklediğim Amrabat sahada değil. Kolay değil, yeni takım, yeni taktik, yeni arkadaşlar uyum zamanı var. Elbette bire bir kaldığımda kendimi çok daha iyi gösteriyorum ve daha fazla bire bir pozisyonlara girmeliyim. Camianın benden beklentisi çok yüksek. Benim görevim bana verilenlerin karşılığını sahada vermem. Önemli bir kadromuz var. Her zaman baskılara alışmamız lazım."

Amrabat, yüksek transfer bedeli ve beklentilerin baskı oluşturup oluşturmadığıyla ilgili olarak ise, "Yüksek bedel ödendi, beklentiler de yüksek, ben de daha yararlı olmak için çalışıyorum. Baskılar var, büyük takımda olduğu için baskıların olması da normal. Baskı var ve ben bunu hissediyorum. Fakat buna alışık olmak gerekir" diye konuştu.

Manchester United maçıyla ilgili nasıl bir oyun anlayışında olacaklarının ve Manchester United maçı için ne gerekiyor nasıl bir takım olacaksınız sorusuna ise Amrabat, "Şans sadece önemli değil. Biz kalbimizle ve yüzde yüz kendimizi vererek oynamalıyız. Taraftarlarımızın da desteği ile Manchester United maçında istenileni elde edeceğimize inanıyorum." dedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com