Amy Winehouse’un son sevgilisi geliyor

Amy Winehouse’un son sevgilisi geliyor
Amy Winehouse’un son sevgilisi, ünlü yönetmen Reg Traviss ve ekibi Hakan Akkaya defilesi için İstanbul’a geliyor.

Hakan Akkaya’nın, İstanbul Fashion Week kapsamında 13 Ekim Cumartesi saat 15.30’da düzenlenen defilesi çok sayıda ünlü isme ev sahipliği yapacak.

Amy Winehouse’un son sevgilisi,ünlü yönetmen Reg Traviss ve ekibi de bu önemli isimler arasında başı çekiyor.

Bilindiği gibi, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü sanatçı Amy WineHouse’un son dönemlerinde hep yanında olan, tedavisi sırasında büyük destek veren Traviss, ölümünden sonra da sanatçının adına, ailesiyle birlikte bir vakıf kurulması için büyük çaba sarf etti.

Ünlü Yönetmen Reg Traviss’in yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalışılan Türk-İngiliz ortak yapımı bir sinema film projesinin yakında çekimlerine başlayacak.

Reg Traviss'in yazıp, yönettiği, şimdiden Hollywood'da büyük yankı uyandıran “REPRISAL (Misilleme)” isimli filmin kostüm tasarımlarını ise Hakan Akkaya'nın tasarlayacağını açıkladı.

Filmin Türkiye ortağı FelisMedia Production'ın sahibi Dinçer Akkaya, filmin prodüksiyonunun 2013 yılında yapılmasını öngördüklerini, çekimlerin önemli bir kısmının Türkiye’de, bir kısmının Amerika (Hollywood), Almanya ve Fransa’da gerçekleşeceğini belirtti.

Kesinleşmemekle birlikte filmde rol alması için görüşmelerin sürdüğü isimler arasında Hollywood’tan aşina olduğumuz dünyaca ünlü Amerikalı oyuncular, Kevin Costner, Andy Garcia, Benicio Del Toro, Dennis Farina, Tamer Hassan’ın adı geçiyor.

Ayrıca Türkiye’den de ünlü oyuncuların da oynaması düşünülen filmin uluslararası distribütörlüğü için ise Fox, Universal ve MGM ile görüşmeler sürdürülüyor.

Filmin co-prodüksiyonunda ise Hollywood’un ödüllü filmlerinde yer almış ünlü yapımcılarından Joe Sutton ve Doug Blake gibi isimler ile kesin anlaşma yapıldığı belirtiliyor.

Film, konusu itibariyle “political trailer” tarzında bir casusluk filmi olup, direkt Türkiye’nin içinde olduğu bir dönem filmi olarak nitelendiriliyor.Gerçek olaylardan esinlenilmiş olması nedeniyle Türkiye’de olduğu kadar Avrupa ve Amerika’da da ses getirmesi bekleniyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com