Anadolu Lisesi'nde mezuniyet heyecanı yaşandı

Anadolu Lisesi'nde mezuniyet heyecanı yaşandı
Tavşanlı'da 2009 -2010 eğitim öğretim yılı dönemi sona erdi.

Tavşanlı'da 2009 -2010 eğitim öğretim yılı dönemi sona erdi. İlk ve orta öğretim öğrencileri 2010-2011 eğitim ve öğretim yılının başlayacağı 20 Eylül 2010 tarihine kadar üç ay tatil yapacak.
2009 -2010 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Tavşanlı Anadolu Lisesi'nde düzenlenen törende mezun olan öğrenciler okul bahçesinde toplandı.
Burada onur belgesi, üstün başarı belgesi, takdir ve teşekkür alan öğrenciler okul girişine çağrılarak tebrik edilirken diğer arkadaşları tarafından da alkışlandı.
Törende konuşan Okul Müdürü İsmail Öztürk, 'Bu yılki mezunlarımızın iyi yerlere yerleşeceğinden e-minim. Daha önce mezunlarımız üniversiteyi bitirip doktor, mühendis, avukatlık gibi değişik mesleklerde iş güç sahibi oldular. Bu tablo da bizleri son derece mutlu etmektedir. Tabi Tavşanlı'da çalışmanın en güzel yönlerinden bir tanesi bu. Bu yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin semeresini görebiliyoruz. Başarılarda Anadolu Lisesi'nde herkesin emeği vardır. Ben değil, biz olduk. Öğrencilerimizi hayata hazırlanmaları konusunda elimizden geleni yaptık. Huzurlu bir eğitim-öğretim yılını daha geride bıraktık. YGS'de birinciler çıkardık. Tüm bu başarılarda emeği geçen okul personelimiz ile öğrenciler ve velilerimize teşekkür ediyorum' ifadelerini kullandı.
2009-2010 yılı eğitim ve öğretim yılının okul birincisi ise lise son sınıf öğrencisi Merve Aktaş oldu. Ayrıca 17 öğrenci, Türkçe'yi iyi kullanarak kültürel faaliyetlerde bulundukları için onur belgesi ile ödüllendirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com