Anadolu markaları yarışmasında Megabirlik'e ödül

Anadolu markaları yarışmasında Megabirlik'e ödül
Afyonkarahisarlı işadamları tarafından kurulan Megabirlik Medya, 'Anadolu Markaları' yarışmasında Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Afyonkarahisarlı işadamları tarafından kurulan Megabirlik Medya, 'Anadolu Markaları' yarışmasında Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.
Afyonkarahisarlı 35 işadamının ortaklığı ile 2009 yılında kurulan Megabirlik Medya; Capital, Ekonomist dergileri ve Finansbank'ın işbirliği ile düzenlenen 'Anadolu Markaları' yarışmasında Jüri Özel Ödülü aldı. İstanbul'da düzenlenen törende ödülü Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser aldı. Ödülün çok gurur verici olduğunu söyleyen Serteser, 35 kişi ile kurdukları şirketin ortak sayısının giderek arttığını şu an 40 kişiyi geçtiklerini ifade ederek, "Bizim kuruluş hedefimiz sadece medyada
kalmak değildi. Afyonkarahisar ve bölgeden büyük bir holding çıkarmaktı. İnşallah ilerideki günlerde, diğer dallarda da şirketlerimiz böyle güzel ödülleri alacak. Ben bu ödülü bölgemizin ve ilimizin sesini duyurmak için, tanıtımını yapmak için, elini taşın altına koyan, maddi ve manevi bütün desteklerini şirketten esirgemeyen ortaklarımız adına ve bugünlere gelmemizde büyük emek sahibi olan, kurumumuzu bugünlere getiren ve daha ileriye götürecek olan çalışanlarımız adına alıyorum. İnşallah daha çok ödül
alacağız. Ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve bölgede bize destek verenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Bünyesinde Kanal 3, Gazete 3 ve Ajans 3 gibi şirketleri barındıran Megabirlik Medya, başta Afyonkarahisar olmak üzere Eskişehir, Kütahya, Uşak, Isparta, Burdur, Manisa ve Denizli'de faaliyet gösteriyor. 2009'da Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği'ne (AFSİAD) üye 35 girişimci işadamının ortaklığında kurulan Megabirlik Medya, çalışmalarına devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com