Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri, Şehit Onbaşı'nın kabrini ziyaret etti

Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri, Şehit Onbaşı'nın kabrini ziyaret etti
Elazığ’da şehit olan Jandarma komando Onbaşı Tekin Karaköse’nin Sofular kasabasındaki şehit mezarlığını ziyaret etti.

Pazarlar Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencileri, Şehitler Haftası etkinlikleri çerçevesinde 1994 yılında Elazığ’da şehit olan Jandarma komando Onbaşı Tekin Karaköse’nin Sofular kasabasındaki şehit mezarlığını ziyaret etti.
Pazarlar Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Hüseyin Çapar, yaptığı açıklamada, Şehitler Haftası etkinlikleri çerçevesinde 1994 yılında Elazığ’da şehit olan Jandarma komando Onbaşı Tekin Karaköse’nin kabrine gezi düzenlediklerini bildirdi.
Şehit Komando Onbaşı Tekin Karaköse’nin kabir ziyaretine Öğretmenler ve öğrencilerden oluşan 35 kişilik grubun katıldığı bilgisini veren Okul Müdürü Çapar, “Edebiyat Öğretmeni Fadime Türkmen koordinatörlüğünde Şehitler Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen Şehit Onbaşı Tekin Karaköse’nin kabir gezisine, öğrencilerimiz büyük ilgi gösterdi. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz şehitliği gezerek kahraman şehidimize dualar okuyarak rahmetle yad etti. Sıradan gezilerden farklı olarak bu geziden öğrencilerimiz farklı duygulara sahip oldular ve çok yönlü yararlandılar” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com