Angelina geliyor

Angelina geliyor
İstanbul Başakşehir'de düzenlenecek Altın Terazi Film Festivali'nin sürpriz konuğu Angelina Jolie

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Başakşehir Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği ve ana teması 'Kadına Yönelik Şiddet ve Ayrımcılık' olan 2. Uluslararası Altın Terazi Film Festivali'ne ünlü yıldız Angelina Jolie de katılacak.

FESTİVAL AY SONUNDA BAŞLIYOR

Ne Altın Koza ne Altın Portakal önümüzdeki günlerde herkes bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Altın Terazi Film Festivali'ni konuşucak. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Başakşehir Belediyesi'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği festivale bu yıl dünyaca ünlü bir yıldızı ağırlayacak. 27 Eylül- 4 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacak ve ana teması 'Kadına Şiddet ve Ayrımcılık' olan festivalin onur konuğu Angelina Jolie olacak.

JOLIE SEMPOZYUMA DA KATILACAK

Angelina Jolie'nin yönetmenliğini yaptığı ‘In the Land of Blood and Honey' filminde rol alan ve geçen yıl festivale katılan Rade Serbedzija ünlü yıldızı İstanbul'a davet etti. Jolie, Serbedzija'nın davetine "Evet" dedi. Jolie, festival çerçevesinden düzenlenecek olan ve Prof. Bengi Semerci, Prof. Şahika Yüksel, Türkan Şoray, Selim İleri, Prof. Dr. Dimitri Dimoulis, Zeki Demirkubuz'un konuşmacı olacağı sempozyuma da katılacak. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com