Angelina Jolie görenleri şok etti!

Angelina Jolie görenleri şok etti!
Yoğun çalışma temposu ve kilo almama gayreti yüzünden Angelina Jolie, gitgide erimeye başladı.

Ünlülerin beslenme ve zayıflama koçu Alicia Hunter, ünlü yıldızın kilo kaybının tehlikeli boyutlara ulaştığını söyledi.Hunter, yıldızın boyunun 1.73 cm olduğunu söyleyerek "46 kilo ve bu onun için çok düşük" diye konuştu.

Özellikle de geçirdiği çifte mastektomi operasyonundan sonra sağlığının tam anlamıyla yerinde olabilmesi için Jolie'nin birkaç kilo alması gerektiği de diyet uzmanı Hunter'ın uyarıları arasında.

"KEMİKTEN İBARETMİŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR"

Angelina Jolie'nin özellikle yüzünün bir deri bir kemik kaldığını söyleyen Alicia Hunter "Elleri de sadece kemikten ibaretmiş gibi görünüyor. Eskiden biçimli olan bacakları şimdi iğne kadar ince görünüyor. Her ne kadar genellikle pantolon ya da diz altı etekler giyse de omuz kemikleri neredeyse gözle görülebilecek halde" diyerek sözlerini sürdürdü.

Diyet uzmanı "Bunca yoğun çalışma temposu içinde enerjisinin düşmemesi için en azından protein karışımlarını ihmal etmediğini umuyorum" diyerek ünlü yıldıza ilişkin endişelerini dile getirdi.

Angelina Jolie şu sıralar yönetmenliğini üstlendiği ikincüi film olan Unbroken'ın çekimleri için Avustralya'da bulunuyor.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com