ANKA, 11 HAZİRAN 2012 PAZARTESİ GÜNDEMİ

ANKA, 11 HAZİRAN 2012 PAZARTESİ GÜNDEMİ
ANKA, 11 HAZİRAN 2012 PAZARTESİ GÜNDEMİ

ANKA, ANKARA HABER AJANSI A.Ş. -ANAYASA UZLAŞMA KOMİSYONU KÖŞK'E ÇIKIYOR
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve beraberindeki TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul ediyor.
-Cumhurbaşkanı Gül'e, Çankaya Köşkü'nde "Karamanoğlu Mehmet Bey Türk Dili Ödülü" törenle takdim ediliyor. (Saat:11.00/16.00)

-BAKANLAR KURULU TOPLANIYOR
-Bakanlar Kurulu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Merkez Bina'da toplanıyor. (Saat: 11.00)

-BAŞBAKAN ERDOĞAN "ITRİ KONSERİ"NDE
-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, UNESCO'nun 2012 yılını "Itrî ve Nâbî Yılı" ilan etmesi münasebetiyle Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu'nda düzenlenen "Itri Konseri"ni izliyor. (Saat: 19.30)

-MUĞLA ÖLÜDENİZ'DE 6 ŞİDDETİNDE DEPREM
-Akdeniz açıklarında Muğla Ölüdeniz'de dün meydana gelen, ciddi bir hasar ve can kaybının olmadığı, 6 şiddetindeki depreme ilişkin gelişmeler izleniyor.

-TBMM'DE BASIN TOPLANTILARI
-CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, TBMM'de bir basın toplantısı düzenliyor.
-BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ile BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan da Meclis'te ayrı ayrı basın toplantısı düzenliyor. (Saat: 11.00/12.00/13.00)

-HIZLI TREN PROJESİ SÖZLEŞME İMZA TÖRENİ
-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu TCDD Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen İzmir-Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı Ankara-Afyon Kesimi'nin sözleşme imza törenine katılıyor. (Saat: 10.00)

-BAKAN ÇELİK İSVİÇRE'DE
-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Cenevre'de 101. toplantısında ILO Genel Kurulu'na hitap ediyor, mevkidaşlarıyla görüşüyor.

-BAKAN BAYRAKTAR MUĞLA'DA
-Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Bodrum Antik Tiyatro'da Muğla-Bodrum Türkçe Olimpiyatları etkinliğine katılıyor. (Saat: 20.30)

-BAKAN ÇAĞLAYAN İSTANBUL'DA
-Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Çırağan Sarayı'nda General Elektrik (GE) Başkan Yardımcısı John Rice'ı kabul ediyor.
-Bakan Çağlayan ve Rice, GE'nin Türkiye'deki yatırım kararlarını kamuoyuna duyuruyor.ç (Saat:09.15/09.30)

-BAKAN YILMAZ ABD'DE
-Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Washington'da düzenlenen Amerikan Türk Konseyi'nin 31. Yıllık Konferansı'na katılıyor.

-PARLAMENTER DENETİM SEMİNERİ
-Türkiye'nin AB'ye katılımının desteklenmesi amacıyla Hollanda Hükümeti ile TBMM arasında yürütülen "TBMM'de Yasama Sürecinin Güçlendirilmesi" kısım çerçevesinde yabancı uzmanların ve ilgili tarafların katılımıyla Meclis'te yapılacak olan Parlamenter Denetim Semineri'nin açılış konuşmasını TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu yapıyor. (Saat: 09.30)

-TÜRK KIZILAYI'NIN 144. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ
-Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Lütfi Akar önderliğindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Kızılay çalışanları ve gönülleri, Türk Kızılayı'nın 144. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret ederek, Ata'nın mozolesine çelenk bırakıyor. (Saat: 11.30)

-SPK BAŞKANI AKGİRAY İSTANBUL'DA
-Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vedat Akgiray, Yapı Kredi Plaza'da TÜSİAD tarafından düzenlenecek "Yeni Düzenlemeler Işığında Denetim Komitesi Uygulamaları Nasıl Olmalı?" konulu seminerin açılışında konuşuyor. (Saat: 09.00)

-ÖDEMELER DENGESİ
-Merkez Bankası, Nisan ayı Ödemeler Dengesi verilerini açıklıyor. (Saat: 10.00)


İYİ GÜNLER DİLERİZ
---------------------------------
YASAL UYARI: ANKA Ajansı'na ait haber, görsel malzeme, bilgi ve belgelerin tüm hakları saklıdır. ANKA aboneleri dışında, ANKA'nın onayı olmadan haber içeriğini kopyalamak veya yeniden yayınlamak yasaktır.
"ANKA Ajansı Basın Meslek İlkelerine Uyar"
Özgür ve bağımsız haberin altındaki imza: ANKA (Ankara)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com