Ankara Alışveriş Festivali başladı

Ankara Alışveriş Festivali başladı
Ankara Alışveriş Festivali, Hollandalı top model Doutzen Kroes'un Antares Alışveriş Merkezi'nde vurduğu gonk ile başladı.

Ankara Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest), öncesinde Antares Alışveriş ve Yaşam Yıldızı'nda Murat Boz konser verdi. Festivalin açılışına TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Vali Alaaddin Yüksel, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci ile bazı milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Konuşmaların ardından tüm zamanların en iyi yüzü seçilen Hollandalı top model Doutzen Kroes, platforma kurulan gonga vurarak Ankara Alışveriş Festivali'ni başlattı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ankara Valiliği, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ankara Ticaret Odası'nın ortaklaşa düzenlediği festivalde 24 gün boyunca perakendeciler yüksek indirim oranlarıyla kampanyalar düzenleyecek.

Ankara'daki alışveriş merkezleri ve cadde mağazaları da festival boyunca çeşitli kampanyalarla festivale katkıda bulunacak. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com