Ankara Barosu'ndan Büyükerşen'e ziyaret

Ankara Barosu'ndan Büyükerşen'e ziyaret
Eskişehir'de Ankara Barosu Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve baro üyesi bir grup avukat, Başkan Büyükerşen'i ziyaret etti.

Eskişehir'de Ankara Barosu Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve baro üyesi bir grup avukat, Başkan Büyükerşen'i ziyaret etti.
Büyükşehir Belediyesi'ne Eskişehir Barosu Başkanı Rıza Öztekin ile birlikte gelen Ankaralı avukatları Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Ankara Barosu Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu'da yaptığı açıklamada “Başkan Büyükerşen'e sadece bizleri kabul ettiği için değil, Anadolu bozkırında böylesi medeni ve güzel bir Eskişehir turduğu için teşekkür ediyoruz. Büyükerşen daha önce Anadolu Üniversitesi'ni kurarak bu ülkeye ışık saçmıştır. Biz ülkemize umutla bakıyoruz ve bu umudun arkasındaki önemli kişilerden birini ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ankara Barosu olarak hiçbir siyasi partinin yanında yer almıyoruz. Bizler sadece hukukun üstünlüğüne inanıyoruz ve hukukun üstünlüğünü her zaman koruma yolunda çok kararlıyız” şeklinde konuştu. Eskişehir Barosu Başkanı Rıza Öztekin ise “Eskişehir'in Türkiye'nin en yaşanılabilir ikinci kenti olmasını sağlayan Başkan Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür borçluyuz. Kendisi önce üniversitede sonra da Büyükşehir Belediyesi'nde çok önemli işlere imza atmıştır. Biz de Eskişehir Barosu olarak, Büyükşehir Belediyesi'nden aldığımız manevi duygularla kendimize çok büyük hedefler belirledik” dedi.
Ankara Barosu Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ziyaret nedeniyle, günün anısına Başkan Büyükerşen'e tablo armağan etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com