Ankara Bu İddia İle Çalkalanıyor!

Ankara Bu İddia İle Çalkalanıyor!
Başbakan'ın korumaları Kılıçdaroğlu'nun şoförünü dövdü mü?

17 Aralık'ta Konya'da düzenlenen Şeb-i Aruz törenlerinde iki liderin aracıyla ilgili sıkıntı skandala dönüştü ve korumalar şiddete başvurdu.

İşte hoşgörünün başkenti Konya'da yaşanan skandalla ilgili o haber:

"CHP Kurultayı bitti ama onun tam öncesinde Konya'daki Şeb-i Arus törenlerinde yaşanan iki gerginlik manşetlerden uzak kaldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılmasıyla daha da önemli bir hal alan Şeb-i Arus törenlerinde protokol ve emniyetçilerin Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin'in koruma ve şoförlerine yaşattığı sıkıntı basına yansımadı.

Kılıçdaroğlu'nun makam aracının Kültür Merkezi girişine park ettirilmediği, 06 CHP 01 plakalı araç park etmesin diye Başbakanlığın devasa otobüsünün girişe çekildiği ortaya çıktı.

Dahası, “bizim yerimiz burası, protokoldeki yerimiz bellidir” diyen Kılıçdaroğlu'nun şoförü de, Başbakanlık korumalarınca tartaklandı, bina önünde tansiyon yükseldi.

KRİZ BUNUNLA DA KALMADI

Kılıçdaroğlu'nun aracına yer açmayan Başbakanlık korumaları ve Emniyet, Gürsel Tekin'in 06 CHP 02 plakalı aracını da yandan çizerek darp etti.

Kılıçdaroğlu ile Tekin'in koruma ve şoför ekibi konunun daha da büyümemesi ve Kurultay öncesi gerginlik çıkmaması için olayı üstlerine taşımadılar

odatv

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com