Ankara ve İstanbul'da CHP önde!

Ankara ve İstanbul'da CHP önde!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın katıldığı bir televizyon programında yerel seçimler için çarpıcı açıklamalar yaptı

Ankara Gündemi adlı programda önümüzdeki yerel seçimler hakkında açıklamalar yapan CHP'de Yerel Yönetimlerden Sorumlu Gökhan Günaydın AKP'nin açıklandığı anketlerin gerçeği yansıtmadığını, anketleri yapan şirketlerde AKP'lilerin görev yaptığını söyledi.

Günaydın programda CHP'nin Ankara ve İstanbul adaylarını açık açık işaret etti.

İSTANBULLU SARIGÜL DİYOR

Gökhan Günaydın CHP'nin İstanbul adayı sorulduğunda "Anketlerde Sayın Sarıgül önde çıkıyor" dedi. Sarıgül'ün adaylığı için kararı parti meclisinin vereceğini belirtti.

"ANKARA'DA KİMİ ADAY GÖSTERİRSEK GÖSTERELİM GÖKÇEK'İ DEVİRİR"

Ankara İçin iddialı konuşan Günaydın "CHP kimi aday gösterirse göstersin Ankara'da Melih Gökçek'i değirir" dedi. Gönaydın, sözlerine şöyle devam etti "Ancak anlketlerde Muharrem İnce önde çıkıyor. Sayın İnce halkın sempatisini kolay kazanan, kendisini kolay  ifade eden bir isim. Ancak o öyle de diğer adaylarımız değil mi? Sayın Aylin Nazlı Aka da , Sayın Ali Başkaraağaç de öyle. Sayın Gürsel Tekin İstanbul'da öyle değil mi? Milletvekillerimizin tümünü belediye başkan  adaylığında kullanma niyetinde değiliz. Sadece ankara ve İstanbul için söylemiyorum. Bir milletvekilini aday yapacaksak, onsuz olmayacağını ya da onunla en iyi olacağını düşünürsek aday yapacağız" dedi.(MUO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com